Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eh zycie trudne jest

gdzie nad morze z 2latkiem z podkarpacia?daleko wiec zupelnie nie wiem

Polecane posty

tak w ogole to zastanawiam sie jak z kwaterami-bo mam wyobrazenie ,ze wiekszosc juz zarezerwowana nie mam pojecia-nigdy nad morzem nie bylam ale raczej stawiam na spokoj niz na atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie? ja uwazam ze to dobry pomysl... ja bym chetnie pojechala ale sie boje i nie pojade :( za rok juz sobie obiecalam ze pojedziemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech zycie wiem ze trudne ale masz jedno dziecko my bedziemy mieli 2 :D a pozatym maz wezmie bagaze a ty dziecko i juz. musisz tylko spakowac odpowiednio bagaz podreczny i najlepiej kupic plecak ze stelazem ( albo pozyczyc od kogos) bo bedzie wygodnie wniesc do pociagu i z niego wyniesc. plecak na plecy torba w rece a ty malego i jakis plecaczek z podrecznymi rzeczami i po klopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę ci będzie ciezko
bo z podkarpacia nad morze jest kawalek, a Pobierowo to juz w ogole jest daleko, obok Kolobrzegu-ale popieram-jest tam fajnie. szeroka plaza, spokoj,cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jade nad morze z dwuletnim synkiem w tym roku.Jade do Sopotu do takiego jakby uzdrowiska z masażami itp. ASle niestety drogo bo za dzieci jak za dorosłych sie płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybieramy się nad morze do Kołobrzegu, a takie noclegi mamy zaklepane : http://www.allegro.pl/item377584379_kolobrzeg_urlop_wczasy_pokoje_noclegi_kwatery.html jak zerkniesz w inne przedmioty sprzedającego to zobaczysz inne pokoje. Za ten pokój do którego jest link w trzy osoby ( my i nasz dwulatek) zapłacimy 100 za noc bez wyżywienia. Uważam, że nie jest to wygórowana cena jak na miejscowość i porze roku (jedziemy w pierwszej połowie sierpnia). Dom, w którym kobieta wynajmuje te pokoje znajduje się dość daleko od centrum, więc myślę, że mimo, że to większe miasteczko to będzie w miarę spokojnie. A co do podróży - nie martw się, dacie radę. My teraz nieraz histeryzujemy, ale przecież ludzie kiedyś jeździli całymi rodzinami i to ze znacznie wiekszymi pakunkami niż my teraz i dawali rade, wiec spokojnie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może najpierw autorka napisze
jaki termin wchodzi w grę !Ja tez polecałabym Pobierowo! Jeżdzimy co roku z małymi dziecmi SUUPER ODPOCZYNEK!!!!!!!!! Chcesz atrakcji to masz -czcesz ciszy to też masz! Jeśli moge cos doradzic to powiem ci ze w koncu sierpnia taki pokój w Pobierowie dostaniesz równiez za 100 zł z aneksem kuchennym i łazienka w pokoju i wszedzie blisko !!!! A najważniejsze abys dostała sie do szczecina a dalej jeżdza specjalne wygodne busiki osobowe i jedziesz do samego Pobierowa!!! POLECAM ! w tym roku jedziemy w lipcu-mamy juz rezerwacje u znajomych! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie jaki termin
ja chciałam do pobierowa, dzwoniłam w lutym, aby zarezerwowac w lipcu i wszystko zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Stegnę lub Krynicę morską, również Rowy na wakacje z dzieciakiem sa idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam super mieszkanko do wynajecia w kolobrzegu 2 pokojowe w pelni umeblowane wyposazone 300m od morza drozka przez park do morza wszystko w poblizu osiedle zamkniete cena 240zl za dobe do negocjacji info locatio@interia.pl [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/734e63e1099c6001.html]http://images34.fotosik.pl/282/734e63e1099c6001m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja też lubię Pobierowo, mieszkam w Szczecinie to mam blisko, ale żeby tam cisza i spokój był to nie powiedziałabym na głównej ulicy w sezonie wszystko jest chyba czynne 24h, tłumy ludzi, hałas, dyskoteki na świeżym powietrzu, piwo itp tak, że jak się mieszka blisko tego deptaka, to można zapomnieć o przespanych nocach. To takie całodobowe city dla młodzieży spragnionej rozrywki :D natomiast nieco dalej to tak, pełno jest różnych domków, ostatnim razem jak byłam, to za domek 2 pokojowy z kuchnią, łazienką i prysznicem płaciliśmy 100 zł... a mieszkało nas 6 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×