Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAKI11

CZY MOZNA SAMEJ ZACZC BRAC WITAMINY W CIAZY?

Polecane posty

Gość JAKI11

JESTEM W 15 TC CIAZY JAK DO TEJ PORY PILAM FOLIK,WCZORAJ MI SIE SKONCZYL I TAK SIE ZASTANAWIAM CZY MOGE SAMAM KUPIC SOBIE NP FEMINTAL I GO PIC,BEZ KONSULTACJI Z LEKARZEM,WIZYTE U GIN MAM ZA TYDZIEN I NIE WIEMCZY KUPOWAC KOLEJNE OPAKOWANIE FOLIKU CZY JUZ POTRZEBNE SA LEPSZE WITAMINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKI11
podnosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfu
Kup feminatal, on zawiera w składzie kw. foliowy tyle ile Ci go teraz potrzeba. (I połykaj tabletki :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK11
tak tak mialo byc lykac a nie pic:-) a jaki femintal brac? bo sa rozne rodzaje ktory najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK11
a PRENTAL???? co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo---
mnie tylko kazała brac folik a ja wiem sama ze dzidzia potrzebuje czegos wiecej biore feminatal N.wyniki mam dobre ale dziennie nie zjadam wszystkich witamin.pozatym lekarz wie ze my pacjentki nie jestesmy głupie i wiadomo jak chce kupie se witaminy albo nie. zwraca tylko ciagle uwage na branie kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfu
Wg mnie najlepszy Feminatal N, bo ma w składzie witaminy i mikroelementy, Albo najlepiej zmieniać raz ten, raz inny np Feminatal 400 DHA-(ten jest od 13tyg ciąży), który ma dodatkowo w składzie kwasy tłuszczowe do prawidłowego rozwoju mózgu u dzieci, ale za to nie ma oprócz witamin mikroelementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×