Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutenka22

Czy pasuje takie zestawienie kolorow ??? Prosze o rade

Polecane posty

Gość malutenka22

Niedlugo bede urzadzac wlasne mieszkanko :) I mam pytanie: Czy pasuje takie zestawienie kolorow: w dyzym pokoju zolte sciany i kanapa i fotele w skorze i wszelkie dodatki w kolorze brazowym ( jeszcze nie wiem czy bedzie to jasny braz czy ciemny ? a w kuchni zolte scieny i meble i dodatki w kolorze zywo zielonym ? Bardzo zalezy mi na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żółtego pasuje większość kolorów, brązowy i zeeilony też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmjcgcb
moim zdaniem zolty i zielony wyglada tandetnie:) do brazu (ciemnego) slicznie wygladaja sciany ecru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmjcgcb
wtedy jest tak z klasa :) do tego rozne dodtki i i np papierowe lampy i jest stylowo i zarazem bardzo przytulnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutenka22
to ta zielen to zly pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutenka22
dziekuje ci za odp :) a do kuchni jakie kolory wybrac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmjcgcb
a jakigo koloru masz meble kuchenne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmjcgcb
w kuchni ladnie wyglada jasna oliwka. pasuje i do jasnych i do ciemnych mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutenka22
mebli jeszcze nie mam ...dopiero bedziemy kupowac i tez nie wiem jakiego koloru one maja byc ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kolor oliwkowy kojarzy się z przetrawionym żarciem pod tym kątem pasuje do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmjcgcb
no to ja ci zaproponuje tak :) uwielbiam sie tym zajmowac ;) jasnooliwkowe sciany, a meble kuchenne ciemnobrazowe, z blatami ecru. uchwyty takie srebrne matowe proste(nie wiem jak to opisac, ale zaraz ci pokaze zdjecie). nie martw sie ze ciemne meble zmniejsza kuchnie, nawet jezeli masz mala to ciemne meble z blatami ecru, taki marmurek wyglada bardzo ladnie. zaraz ci wysle zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim ważne, co pasuje dla ciebie, bo to ty tam będziesz większośc czasu spędzać. Pasowanie lub niepasowanie jest często kwestią osobistą - sporo się widzi ostatnio kobitek ubranych w połączenie niebieskiego i brązu, że to niby pasuje - jak dla mnie to sie gryzie jak cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmjcgcb
nie wiem czy bedziesz kupowala gotowe meble czy robila na zamowienie ale polecam takie duze szuflady. sa niesamowicie pakowne i wygodne. gdybym miaal robic na nowo kuchnie to zamiast szafek na dole zrobilabym same szuflady http://img379.imageshack.us/my.php?image=5004ts0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutenka22
jasnooliwkowe sciany i ciemnobrazowe meble z blatami ecru ? to brzmi8 ciekawie :) dziekuje za propozycje, napewno skorzystam :) a moge prosic o zdjecie ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantu
A ja tam nie lubię ciemnych mebli w kuchni. Rzecz jasna to sprawa gustu, ale ja lubię kuchnię w której zawsze jest jasno, nawet, gdy za oknem listopadowa słota. Nie wiem jakiej wielkości będziesz mieć tą kuchnię, to ma znaczenie przy doborze kolorów. Gdybym to ja tworzyła swoją całkiem nową kuchnię poszłabym odważnie w cynkową biel mebli (czyli taką troszkę szarą, troszkę ecru), sufit jaśniuteńkie ecru, a ściany lawendowe (coś między bladym lila,a b.bladą granatową śliwką :). Do tego idealnie pasują dodatki we wszelkich odcieniach zieleni i żółci, albo zieleni z różem, aż do fioletu. Byłoby inaczej, niż w milionach domków, a moim zdaniem ładniutko. Na parapecie koniecznie parę doniczek z prawdziwą lawendą, bazylią, rozmarynem..., kilka gadżetów z motywem lawendy i robi się swojsko, miło, przytulnie mimo pozornego chłodu koloru ścian, w jakimś koszyku kilka cytryn, pomarańcza, trochę winogron, w jakimś kieliszku, co się jeden został - bukiecik suszonej lawendy, obok świece od różu do fioletu ( albo jeśli wolisz od cytrynowo żółtej do ciemno pomarańczowej) widzisz, jak miło, przytulnie i jakoś tak czysto ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja uważam na ten temat???? Powinnaś brać pod uwagę swój gust a nie nasz:D To Ty musisz sie czuć w swoim mieszkaniu dobrze,Tobie musi się ono podobać.Co mi się podoba nie musi spodobać sie Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×