Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badania ...

badania

Polecane posty

Gość badania ...

Witam mam pytanko ! Byłam wczoraj u gina , staram sie o dzidzie. Lekarz skierował mnie na mase badań. Tylko powiedzial ze mam je zrobic w 3 dniu cyklu. A jeżeli ten 3 dzien wypadnie w sobote albo w niedziele ?? Nie bede mogła zrobic tych badań to czy moge zrobic je w poniedzialek ?? bedzie to 4 -5 dzien cyklu ?? Prosze o odpowiedz, bo nie zapytalam lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiii tam
zrób po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
czesc paracuję w laborze.W weekend też przyjmujemy badania,tylko wykonywane są dopiero w poniedzialek(ale to w niczym nie przeszkadza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania ...
czyli spokojnie moge zrobic je w poniedziałek ?? jak tak to super :))) Troche przeraziłam sie cena 170 zł za te badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja miałam do wykonania 14 bada hormonalnych w lux medzie z czego za 3 tylko płaciłam bo nie były w abonamencie i ich koszt wynosił 175 zł, aż boję sie pomyśleć ile zapłaciłabym za nie prywatnie. Kiedyś chodziłam prywatnie do endokrynologa i za zestaw badań zapłaciłam prawie 500 zł, ale było ich znacznie mniej niż tych ostatnio ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princopolo robilam ostatnio tsh ft3 ft4 cytomegalie, toxoplazmoze i awidnosc cmg tsg 30 zl ft3 i 4 po 15 zł cytomegalia 60 zl toxo 60 zl avidnośc 80 zl 260 zl w jeden dzień... 170 zl to nie duzo za badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego sie pytałam jakie to badania :D MaMani ten wykaz badań jakie podałaś to nic z tych nie robiłam :( Lekarz nic mi o tym nie mówił! 😠 przy drugiej ciąży będę robiła wsyztsko bo wiem jakie to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - drogie te badania u Ciebie |:( u mnie toxo i cyto kosztowaly kazda po 35 zl. w sumie jak podliczylam od poczatku ciazy te wszystkie badania to wyszlo mi ok 400 zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo - na pewno mialas toksoplazmoze i cytomegalie, bo to kazdy lekarz zleca. moja znajoma tez zreszta w ciazy chodzi do takiego lekarza, ktory zleca jej wylacznie krew i mocz i to raz na trzy miesiace, nie miala zadnych badan innych robionych. a inna jeszcze kolezanka starajaca sie od kilku lat o dziecko bedzie miala za kilka dni laparoskopie, koszt tego zabiegu wyniesie ja 3 000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania ...
LH , FSH, Estradiol, Progesteron , Tsh, Ft4 , Toxo , mam nadzieje ze mi to zrobia za jednym zamachem bo nie chce zeby mnie tyle razy kłuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×