Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość c.z.a.r.n.a.s.u.k.n.i.a

Pomocy...

Polecane posty

Gość c.z.a.r.n.a.s.u.k.n.i.a

Pomóżcie mi rozwiązać dylemat - czy mogę na wesele brata w lipcu pójść w czarnej sukience.??? Zdania są w rodzinie podzielone.Jakie powinnam mieć dodatki,jaki dobrać 2-gi kolor?Moze znacie jakieś strony z takimi ciuchami gdzie można coś fajnego obejrzeć.Mam 38 lat,sukienka jest do kolan,skromna,ale sexi,rękawy do łokcia,dekolt w łódkę,ramiona częsciowo odkryte,ładnie leży-ma dodatek laycry. Dzięki z góry za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.z.a.r.n.a.s.u.k.n.i.a
Hej,czy nie ma tu nikogo kto pomoże mi rozwiazać ten dylemat?Jakie jest Wasze zdanie na ten temat.???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarną sukienkę ożywisz
"wściekłymi" kolorami. weź jakieś zółte korale i kolczyki, moze jakis żółty pasek, i buty. powinno fajnie wyglądac:) albo czerwone, zielone, różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.z.a.r.n.a.s.u.k.n.i.a
Dzięki,podoba mi się propozycja co do żółtego koloru...Pomyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie upieram przy czerwonych dodatkach,zwlasza przy ladnych czerwonych szpilkach i torebce,bizuteria skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.z.a.r.n.a.s.u.k.n.i.a
Dzięki Lalka,tak naprawdę to czerwony,czarny i popiel to moje ulubione kolory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony w sumie brzmi najsensowniej i najseksowniej.. tylko ten czarny ;) miejmy nadzieję, że rodzina wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczie, ale ja ostatnio jakże modny żółty uważam za kiczowaty i stanowczo odradzam, natomiast jak już wybierasz czarną sukienkę ( czyżby ślub brata był powodem do żałoby ?;P - żartuję oczywiście ) to postawiłabym na czerwone dodatki, tylko nie w k**rewskim odcieniu i żadne plastiki! Klasycznie poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czar nej suk ni
nie wypada zakładać na wsele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×