Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iw.

prosze o opinię.. bardzo..

Polecane posty

Gość Iw.

Od 3 dni bolą mnie sutki.. Uprawialam seks w sobote z zabezpieczeniem. mialam dzien szczytu.. wspomne ze sie odchudzam i schudlam z 7 kg. co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze nic powaznego...nie przejmuj sie jesli to nie mine po kilku dniach skonsultuj sie z ginem ale z regoly mnie tez bolaly przez 5 dni i potem przestaly to wlanise bylo w okolicach dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw.
wiesz bo ja juz się denerwuje .. czytalam tutaj temat ze sutki to objaw ciąży.. i się zmartwiłam ... Ostatni okres mialam 23.05 to wychodzi na to ze nastepny powinnam miec 20.06 a kochalam się w tą sobotę więc to był dzien płodny :] Zmienilam tryb zycia .. ogolnie i nie kochalam sie z chlopakiem miesiac , taka przerwa byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kochalas sie z zabezpieczeniem to nie martw sie!!! nie masz podstaw mnie tez bolaly sutki przez 5 dni i myslalam,ze to ciaza ale okazalo sie,ze to musial byc objaw owulacji! takze wyluzuj bo nerwy i odchudzanie moga przesunac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw.
Ok.. nigdy mnie nie bolaly.. dlatego wiesz.. :] dramatyzuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dramatyzowalam i chodzilam i wszystkim gadalam,ze chyba jestem w ciazy bo sutki bola ale jak widac mylilam sie:O powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×