Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Sławka

nie schodza plamy przy skazkie białkowej

Polecane posty

Gość mama Sławka

u syna stwierdzono 2 miesiace temu skaze bialkowa lekarka popatrzyła i powiedziała ze ma skaze od tamtej pory syn jest na mleku nutramigen i zupki tylko te na których pisze ze nie maja mleka ani masła i kaszki ryzowe a mimo to syn ma dalej plamy szorstka skóre czasami nawet bardziej sie nasilaja co mam robic syn lekarka przepisała mu masc jakas w aptece robiona ale ona nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj marcin tez mial skaze i bardzo dlugo trwalo zanim te plamy od skazy zeszly mu z buzi... z ciala zeszly prawie od razu ale na buzi dlugo sie trzymaly... a nawet jak juz zeszly to policzki i tak jeszcze dlugo byly czerwone takie jakby podraznione wiec chyba nie pozostaje nic innego jak czekac... poza tym niestety alergicy maja taki urok ze od czasu do czasu ich zsypie nie wiadomo od czego... obydwoje dzieci moich to alergicy i to co pisze to mi alergolog mowila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzik nie i nie
Moze powinnas wybrac sie z dzieckiem do specjalisty(dermatologa lub alergologa) a nie wierzyć pediatrze.To oni powinni przepisać ci lek i prowadzic Twoje dziecko a nie pediatra bo nie od tego jest.Chyba ,że ma kilka specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna123
mama sławka a moze maly jest uczulony na proszek, mi tez mowili ze niby skaza i nc sie nie dzialo, w koncu ktos mi nasunal ze to moze proszek i bingo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna123
co do alergologa to testy robi sie dopier jak dziecko skonczy 3 rok, a tak alergolog mi powiedzial kapac w oilatum co juz wiedzialam i za to info skasowal 50 zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mialas pecha do lekarza bo ja jak poszlam ze swoja wowczas 5 dniowa corka do alergologa to spedzilam u niego w gabinecie bita godzine bo tyle czasu mi tlumaczyla co robic a co nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna123
skaza to skaza, tyle tez sie dowiedzialam od pediatry co mam robic a co nie, nie trzeba byc alergologiem zeby wiedziec co podawac, no ale fakt jest taki ze badania mozna dopiero robic jak dziecko skonczy 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy skorne owszem ale testy z krwi mozna wczesniej z tym ze one nie zawsze daja 100% pewnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×