Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka-

Zakładanie gumki-

Polecane posty

Czesc! Wole zapytac bardziej doswiadczonych. Otoz przy zakładaniu prezewatywy trzeba zsunac napletek tam poza zołądz tzn poza ta krawędź (no wiecie o co chodzi)??? Ubieralam juz mojemu facetowi gumke, ale tego momentu nie rozumiem i chyba zle to robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekkkkk
przeciez ty niedawno jeszcze dziewica bylas.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nia jestem co nie znaczy ze nie moge uzyskac informacji na powyzszy temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie da:-) Mi jakos sie udalo. Haha! To jednak trzeba tak mocno go zsunac?? Tyle ile sie da?Do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwazywszy na to, ze ostatni sex mialam ponad rok temu, to nie pamietam az takich szczegolow, ale to chyba bez znaczenia ;) i tak sie przeciez zsunie ;) boze, do czego to doszlo, ze ja sie juz nawet na erotycznym udzielam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj żeby zawsze przed założeniem prezerwatywy wlać do niej od 2 do 3 litrów letniej wody, inaczej mogą pękać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gicior! Bardzo zabawne! Turguoise! To co ze na erotycznym:-) To nie zadne tabu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka potwierdziła moje słowa! Zobaczysz jak nie wlejesz 2 l. wody to pęknie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gicior:-) Widzisz w to akurat nie uwierze:-P Bez przesady. Blekitnooka to uczysz sie do sesji czy piszesz na forum?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moje marne doswiadczenie i o to, ze ja to sie tu lubie pastwic nad zalosnymi laskami z uczuciowego :classic_cool: takimi jak ania z zielonego wzgorza (tu specjalnie zastapilam pewne slowo na "e" dla pewnej sfrustrowanej naduzywaniem przeze mnie owego slowa kafeterianki) 🖐️ :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitnooka Ty lepiej nie myśl za dużo o zakładaniu prezerwatyw, tylko do książek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise:-) A myslisz ze ja mam jakies wielkie doswiadczenie? Oj napewno nie:-P Czasem tak z ciekawosci sobie tu wchodze, a teraz mnie zastanowila pewna sprawa, tzn zakladanie gumki wiec zalozylam ten topic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie do ksionzek i gark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak mam sesje to udaję, że się uczę a tak naprawdę siedzę na kafe 🖐️ to do jakiego wniosku doszliście w temacie prezerwatyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu masz potwierdzenie mojego marnego doswiadczenia:-) Ale pocieszajace jest to ze mam jedynie 20 lat:-P Doswiadczenie jeszcze zdaze zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie ja i Turquoise doszlysmy do wniosku ze mamy marne doswiadczenie o i tyle. O gumkach nic sie nie dowiedzialam poza tym ze trzeba do nich wlac 2 l wody (pomysl Giciora) hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, dzieki waszym poradom:-) Hmm a co z tą sesja? Nie nauczysz sie? Dlaczego udajesz ze siedzisz przy ksiazkach? A wlasciwie przed kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaję, że piszę teraz jakąś pracę zaliczeniową, a tak naprawdę to nic nie piszę tylko siedzę na necie :o 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×