Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -51-

co mam z sobą zrobic?

Polecane posty

Gość -51-

za stara do pracy za młoda na emeryture.... to co? na rentę? do bawienia wnuków? szukam takich jak ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgorzkniała
to sie powiesic mozesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie ma pani wykształcenie? I czym pani się zajmowała dotychczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzaczka byla//
moze wyjechac za granice do opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -51-
Wyksztalcenie mam wiecej jak srednie ekon. - licencjat zrobiony w 2003r. Przez 22lata-prace biurowe, w tym przez rok do 2000r-place, potem zaklad sie rozpadł,-i to 8lat temu, teraz sa inne zasady, Za granicę do opieki tez jezdzilam, mylam okna, sprzatalam ale juz teraz nie te rece i glowa po takiej przerwie tez nie taka. Przez ostatnie 9m-cy mimo to fakturowalam w Symfonii, nauczylam sie sama i od podstaw prawie -zasad materialowki, ale jak tylko zrobilam porzadek w systemie- podziekowali i posadzili "swojego" na moje miejsce.... Jak tu uwierzyc ze jeszcze cos przede mna? Jesli nie etat to....moze dotacja z urzedu na biznes, ale potrzebuje wsparcia, bo psychicznie ---dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc mógłbym zaproponować działalność z domu przez internet. Tak zwany biznes domowy. Chce Pani o tym porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -51-
niestety, w tym temacie tez juz przerabialam niejedno,To nie sa nawet male pieniadze tylko grosze, grosiki, pecherze na siedzeniu przed kompem sie ma i talent do negocjacji trzeba miec A niejednokrotnie utopic ostatnie grosze w jakim pakiecie powitalnym . Polujesz Skyperze czy chcesz pomoc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poluję czy chcę pomóc pytasz? Dawaj przez chwilkę się zastanowimy. To, co oferuję jest zajęciem, które ma dać ci dochód. A propos, nie chodzi o żadne przeglądanie reklam i klikanie w banerki. Zajęcie to wymaga od ciebie pewnej wiedzy i umiejętności, które ja posiadam. Teraz popatrz, co się dzieje. Ja zobowiazuję się przekazać ci moją wiedzę i umiejetności byś zaczęła zarabiać. Zarabiasz dla siebie ale też dla instytucji, która udostępnia tobie i mnie tą możliwość. Za to, że będę ci pomagał ta właśnie instytucja zapłaci mi drobny procent od generowanych przez ciebie zysków, i nie z twojej kieszeni, ale z zysków tejże instytucji. A to wszystko oznacza, że mi się bardzo opłaca ci pomagać. Teraz sama zadecyduj - poluję czy chcę ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -51-
Jasne! bardzo przekonujące i właśnie dlatego nie dla mnie. Trzeba logicznie przekonac slowem nastepnych.. , Bawiłam sie tez i akwizycją, i uwierz mi bylam najgorsza z mozliwych, Ani ubezpieczenia, ani tele1, ani herba,,,costam, Trzeba sie utozsamic i wierzyc i wtedy to aktorstwo nie jest dokuczliwe. A ja mam tylko same watpliwosci. . A- sorki nie bierz do siebie- wokol pelno namawiaczy. Opisz mailem, kukcia57@o2.pl przeczytam, bo nie lubie poddawac sie tak bez walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że są tu nowe osoby , które nie wiedzą o co chodzi w Intway. Otóż jest to lewy internetowy "interes", który służy do ogołocenia was z waszej ciężko zarobionej kasy. Wirtualne nieruchomości, wirtualne e-booki, wirtualne pakiety bankowe - to tylko kilka przykładów. Zasada jest jedna - wpłać 5500 zł a nie będziesz miał nic! Intway to po prostu bezczelna piramida finansowa! http://www.ripoffreport.com/reports/0/242/RipOff0242890.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -51-
wkrotce czyli w najblizszej pieciolatce? cisza az dzwoni, co potwierdza teze polowania na jelenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara4
A moze to ,super nowe znajomości i przyjemne. Sama sobie ustalam kiedy i ile chcę popracować .Do tego mam taniej kosmetyki a i czasami nagrody. Polecam ...wszystkim mamom,tatusiom ,nastolatkom. Na początku może są nie wielkie pieniążki, jeśli ktoś chce potraktować to jako pracę dodatkową, ale z czasem może być całkiem pokaźny dochód. Jest szansa na własną działalność. Zapisać się może każdy z całej Polski i kupować tylko dla siebie i bliskich lub odsprzedawać z zyskiem innym. Bez nakładów finansowych. Darmowe spotkania z kosmetyczką. W grudniu promocja...wpisowe tylko symboliczną 1zł. Nie trzeba nigdzie jechać można zapisać się tu online.: https://pl.secure.oriflame.com/consultantSer vices/business/onlineRegistration/eshopCommunicationMain.jht ml Więc tym bardziej polecam . Jeśli ktoś będzie zainteresowany służę radą i pomocą-proszę pisać na adres nesca-fe@tlen.pl ,odpowiem na każde pytanie. Pozdrawiam Ewa.Konsultantka Oriflame -Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobotnie popoludnie
tak duzo jest juz tych 'konsultantek' ze az sie rzygac chce. to mialo sens jak bylo was mniej, ale teraz to ja nie wiem czy mozna na tym cos konkretnego zarobic. poza tym nie wiem czy to tak fajnie byc nachalnym i wciskac ludziom jakies kosmetyki, dosc miernej pewnie jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkkjkjkjk
skyper... a może snyper...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×