Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość who are you

ponowne aplikowanie

Polecane posty

Gość who are you

Jesli aplikowalismy do danej firmy i ostatecznie nie przyjelismy propozycji to czy pozniej aplikujac znowu (np. po roku) na inne czy takie samo stanowisko jestesmy juz na przegranej pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
rok temu dostałam pracę której wtedy nie podjęłam ponieważ dostałam wydawałam by się ze lepszą propozycję. Po roku znów szukam pracy i są ogłoszenia do tej firmy na różne stanowiska również na to z którego zrezygnowałam. Czy mogę aplikować ponownie, a może zadzwonić do firmy i powiedzieć że już raz przeszłam proces rekrutacji na pewno mają mnie w swojej bazie, byłam już zapisana na wstępne szkolenie… Czy może nie ma sensu, może nie będą chcieli w ogóle ze mną rozmawiać… Czy ktoś ma podobne doświadczenia?? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who are you
Cieszę się,że nie jestem sama z takim dylematem,bo już myślałam,że tylko ja lubię sobie komplikować życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie ma co sie przypominać, że już się w danej firmie było, zachęcam do tego, by przejśc ponownie proces rekrutacji, a jeśli maja cię w bazie danych, to wcale nie świadczy jakos źle o tobie, różne moga być powody tego, że się nie zdecydowano na ta pracę. A jak będa pytac, to trzeba coś wymysleć, np. bardzo chora mama albo coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikowac.....
szukam pracowników do firmy, w której pracuje i to, że kogoś nie zapraszamy na rozmowy nie zawsze oznacza, że nie jest odpowiednim kandydatem czasem ogłoszenie jeszcze gdzieś "wisi" i ludzie przysyłają CV a my już mamy nowego pracownika (jeśli potrzebujemy to praktycznie natychmiast i nie mamy czas tygodniami czekać na CV) przy kolejnej rekrutacji wracam do wcześniej przysłanych CV.. podsumowując.. może tym razem wyślesz ogłoszenie w odpowiednim czasu, albo nie będzie nikogo ciekawszego od Ciebie.. wysyłaj..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplikowac mozna
aplikuj, ale pod warunkiem, ze nie zrobiłaś/eś jakiegoś "kuku" poprzednim razem. np. Jeżeli umówiłaś się na rozmowę i nie przyszłaś na nią, to od razu jesteś na przegranej pozycji, bo przedstawiłeś się w ten sposób jako nierzetelny człowiek (chyba że tego nie pamiętają). My do takich już nie dzwonimy, bo mieliśmy kilku takich numerantów. Ludzie!!!! jak się umawiacie na spotkanie to minimum kultury wymaga, zeby zadzwonić i odwołać chociaż dzień przed, jeżeli nie możecie/nie chcecie przyjść. Poza tym chyba nie warto palić za sobą mostów ten sposób, co nie? zawzsze się dziwię w takich sytuacjach. Mozesz zawsze zadzwonić tam i zapytać, przedstawić siebie i swoją sytuację i zadeklarować chęć aplikowania. Powiedzą Ci, czy stanowisko jest jeszcze wolne i kiedy masz wysłąć aplikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who are you
Byłam umówiona na rozmowę,ale ją odwołałam.Dostałam maila,że dziękują za informację i żałują,że rozmowa się nie odbędzie,więc chyba nie zrobiłam żadnego "kuku" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who are you
---> mam ten sam problem Hej. Chciałam zapytać,co postanowiłaś w tej sprawie zrobić? Czy złożyłaś ponownie aplikację? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ponownie składać aplikację. Zresztą nawet jeśli mieliby ją odrzucić (czego nie zrobią) to co szkodzi wysłać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_ja
A jak sformułować aplikację do firmy której ofertę odrzuciliśmy,teraz ponownie chcielibyśmy się ubiegać o pracę w tej firmie,ale aktualnie firma ta nie poszukuje pracowników.Czy mogę wysłać maila bądź zadzwonić i zapytać,czy miałabym szansę na to stanowisko,czy jest jeszcze wolne itd.? Jak to sformułować żeby wyszło,że zależy mi na tej firmie,a nie wracam do nich tylko dlatego,że jestem zdesperowana i mam już dość szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ds345667
ja tak mialam kiedys aplikowalam do pewnej firmy, zadzwonili do mnie, ale odmowilam im bo dzien wczesniej dogadalam sie ad. innej pracy. Po 2 latach znowu szukalam pracy i zapilowalam do firmy, ktorej odmowilam - nie zadzwonili do mnie wiecej. Poza tym aplikuje co jakis czas wlasnie do tej firmy (dodam ze spelniam wszystkie ich wymagania ) i niestety nie dzwonia juz do mnie....czyli mnie akurat przekreslili....mysle ze nie powinni ale mowi sie trudno.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monkaaaa
Proszę o radę... Miesiąc temu byłam na rozmowie w sprawie pracy, niestety zatrudnili kogoś innego (gdyby wybrali mnie - oddzwoniliby, nie zrobili tego). Dzisiaj znowu znalazłam ich ofertę, taka sama bez jakichkolwiek zmian. I tak się zastanawiam... aplikować ponownie czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×