Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zarobki zarobki

WASZE ZAROBKI zl/h , miasto, zawod

Polecane posty

Gość zcmxfdzh thf
ja chyba najmniej 6,5/h w maglu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espo
A ja nie wiem jak się w sumie nazwać i jak wyliczyć stawkę godzinową, bo jest zmienna ale zarabiam 2-4 tysiące netto (na ręke) pracując w domu, przed komputerem. Mam jeden mały dorywczy dochód z pracy, która trafia się może raz w tygodniu, a tak to zarabiam w Internecie. Przenigdy nie byłem do tego przekonany, ale dosłownie po 2 miesiącach zacząłem otrzymywać zyski rzędu 4-6 dolarów dziennie. Niby niewiele, ale wtedy był to dodatek do stałej pracy. Dziś nie ma jeszcze szału, zarabiam ok 35 dolarów dziennie, ale mam taki zysk zapewniony, za nic nie robienie. A jednak robię, bo piszę tego posta i niejako się promuje. Ludzie, nigdy w to nie wierzyłem, ale wystarczyły 3 tygodnie pracy po 2h dziennie i zacząłem odnotowywać dodatkowy dochód z programów typu revenue share. Obecnie inwestuje w www.espo.luckyteam.info ten oto program (link polecający - żeby nie było) i nie mogę uwierzyć, jak dobrą decyzją było spróbowanie. Jeśli ktoś chciałby również spróbować swoich sił, to oczywiście nie namawiam, a służę pomocą. khubner@wp.pl Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 zl/h kierownik sklepu , netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×