Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

15 TYDZIEŃ CIĄŻY I JUŻ KOPIE!

Polecane posty

Gość

Czy to możliwe ze tak wcześnie? W sumie zaczełam je czuć juz w 12 tygodniu. Ale teraz są bardzo częste i takie jak byłam w poprzedniej ciąży w 6 miesiącu. Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone stringi
ja poczulam pierwsze ruchy w 15 tygodniu i 2 dniu ciazy - wiec to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak miala. lekarz stwierdzil ze to nie mozliwe... ale jak nie mozliwe jak doskonale czulam a teraz to tak sie wierci ze jeju :D:D mala przy nim to byla anioleczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm moze źle to napisalam. Nie chodzi o to ze dziecko kopie tylko ze zmienia swoje polozenie "plywa" w brzuchu i to czuć. Czuć ruchy dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
Euro 2008 musi kopać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha bzdury na kółkach już w 14tc dzidzia ma nózki i rączki więc ma się jak wiercic a że dzuo ma jeszcze miejsca to sobie bryka dlatego czuc ja swoje już poczułam w 16tc i to od tego momentu kopie się i wierci non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha bzdury na kółkach
To chyba ty mieszkasz w Czarnobylu, chyba sobie żartujesz, że dziecko w 15 tygodniu ma 30 cm. Uważaj, bo urodzisz metrowca, jak tak dalej pójdzie :P Potroiłaś sobie długość dziecka, nie ma co. TYDZIEŃ 15 – Ciąża tydzień po tygodniu Jak rozwija się Twoje dziecko: Teraz maluch szybciej rośnie niż przybiera na wadze, Wydłużają się do odpowiednich proporcji jego nóżki. Cały czas postępuje ważny rozwój mięśni, szpiku i kości. Zaczyna się pojawiać pigment we włosach dziecka. Trzustka wytwarza insulinę, tarczyca tyroksynę, a wątroba barwniki żółciowe. Praca tych narządów w tym okresie jest bardzo intensywna. Teraz maluch ma ok. 11 cm i waży ok. 40 gramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha bzdury na kółkach - ja rozumiem że czytanie ze zrozumieniem to trudna rzecz. Sama pisalaś o 23 tygodniu i ja też podałam wymiary z 23 tygodnia. Najpierw czytaj potem drzyj morde. Też się moge podeprzeć ciążą tydziń po tygodniu. Dziecko coraz bardziej z wyglądu przypomina noworodka. Zwinięte w kłębek mierzy 20 cm, a po wyprostowaniu nóżek - 30 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem czy ty kobieto bylas kiedys w ciazy czy nie. ginekolodzy to przewaznie faceci to skad moga wiedziec jakie odczycia przynosi ciąża, a jeżeli nie umiesz zachowywac sie z kultura to po prostu nie wchodź tutaj i nie zabieraj głosu. Nawet na forum obowiązuja zasady kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to bylo do bzdur na kolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda mama
a ja byłam nie tylko szczupła,ale wręcz chuda (168 cm/52 kg) i piersze ruchy poczułam w 21 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia wawa
jak dla mnie jak najbardziej jest to mozliwe. sa to zupełnie inne odczucia niż w pózniejszej ciąży ale czuć"zawirowania"można bo sama tak miałam w drugiej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny uwazajcie z tym topikiem, bo mozna jakas kobite bardzo wystraszyc.. ja tez taki topik czytalam jak sama bylam w okolo 20tym tygodniu i nie czulam ZADNYCH ruchow a inne pisaly ze jak to ich dzieko kopie w 15tym, 16tym.. RAZ AZ ZACZELAM RYCZEC ZE STRACHU! niedawno tez wdalam sie w dyspute z panna co jest w tym tygodniu ciazy co ja (po 35) i mowi ze slabe ruchy czuje. Tez sie wystraszyla jak jej napisalam ze ja odczuwam mocne i bolesne, az na mnie najechala. tak ze pamietajcie - mozna jakąs bardzo wystraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghj
ja jestem prawie w 16 tyg czasem czuje jak mi coś drga w brzuchu czasem takie pyknięcie silniejsze ale rzadko moze to praca jelit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tc i 1 dzień
poczułam po raz pierwszy, ciąża też pierwsza. I rzeczywiście nie są to kopnięcia, tylko jakieś bąbelki, delikatne, ale na tyle wyraźne, by nie pomylić z niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia wawa
kazda z nas jest inna tak samo jak inna jest każda ciaża .nie ma tu reguły na nic a tym bardziej na ruchy.myśle,ze mimo tego,że hormony w tym czasie strasznie grasują mozna jakoś się ustosunkowac do tego wszystkiego i nie dac zwariowac.w kokcu po cos do lekarza tez sie chodzi i to raczej on jest do rozwiewania pewnych watpliwosci a już troche mniej inne mamy i ich doswiadczenia..tak wiec nie ma co sie sugerowac innymi a tym bardziej do nich porównywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamaj
ja jestem w 15 tyg i jeszcze kopniec nie czuje i cale szczescie jestem w niechcianej ciazy wiec wole jak najdluzej czuc si ejakby tej ciazy wogol eni ebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdfg
ja jestem w 13 tyg ciąży.Zaszłam w ciąże tylko dlatego,bo mój mąż tak chciał.Mam nadzieje,ze jeszcze troche potrwa zanim go poczuje i zanim mi brzuch wysadzi...chociaz i tak mam wrazenie,ze wyglądam jak słonica.I czym tu się zachwycać kobita w ciąży....grube cielska,wielkie cyce,celluitis i rozstępy...i jeszcze patrzą,żeby każdy był dla nich grzeczny i kulturalny...obleśne....to moja pierwsza i ostatnia ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilala
moze tak byc kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej jedna poczuje w 15 inna dopiero 20 !! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2383
ja poczulam ruchy w 16 tygodniu a teraz jestem w 20 i z dnia na dzien sa intensywniejsze, choc to sprawa indywidualna.co do wypowiedzi grdfg czy jakos tam: nie rozumiem twoich negatywnych uwag na temat bycia w ciazy, nie sadze ze ktos patrzy na ciaze jako cos oblesnego, kobieta naprawde wtedy promienieje!no chyba ze ta ciaza jest z musu-choc to tez glupie-bo maz tak chcial!do roli matki i ojca trzeba byc gotowym razem i partnerzy musza tez razem tego chciec...a tak wogle to istnieje antykoncepcja wiec kazdy ma wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze ruchy w 17 tc, a od 22 tc tak się rozpycha, ze czasami zastanawiam się, co ono tam robi, aż mi brzuch faluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 16 tc. i 5 dniu, tydzień temu waga moja chłopczyka wynosiła 140 g, czyli 14 dkg, ruchy czuje ale trudno mi je zinterpretować jako na pewno ruchy dzieciątka, jestem w pierwszej ciąży a to tym trudniej.... Z kolei mam problem z lewą dolną częścią kręgosłupa i biodrem tak mnie boli od tygodnia zwłaszcza w nocy, że nie mogę spać ani przewrócić się na żaden bok, poza tym żadnych innych dolegliwości...;( I jest mi smutno, bo ciężko mi się wyspać, czy to ma związek z ciążą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy222
pierwsze bulgotki poczułam w 13 tygodniu, teraz jestem w 15 i czuję je codziennie. To dzidzia sobie pływa, na bank. Tylko jak to jest, że już ją czuję? Co prawda tylko jak siedzę i wieczorem jak leżę z podkurczonymi nogami. Ale nie mam wątpliwości, że to Dzidek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamama1
Mnie własnie zaczął mały kopac w 15 tygodniu.I nie były to bulgotania czy trzepotania motyla tylko puknięcia.Teraz sa takie same tylko silniejsze.Mi zkolei lekarz powiedział ze mozliwe jest odczuwanie ruchów w 15 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkj
Ja jestem w 15tc i wczoraj mój mąż poczuł bulgotki trzymajac reke na moim brzuchu. Od jakiegos tygodnia na dole brzucha mam takie babelki jak sa w zoładku z glodu:) I nie jestem sczupła 161/75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopie
ciekawe czym??? Ruchy to jeszcze nie kopanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mozliwe ja poczulam w 12;p cudne uczucie nie jakby taka mala rybka w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×