Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płaska jak panel podłogowy

jestem płaska jak deska buuu

Polecane posty

Gość V4N$
Daj zdjęcie na maila xfruxciuu@gmail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się przejmujesz? Ja też mam niewielkie piersi. Zaledwie A75. Małe jest piękne kobietko. Gdybym miała wybierać między dużymi cyckami, a małymi..wybrałabym małe. Bo wole mieć małe i być szczupła, niż mieć duże i mieć okropne wałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie rozumiesz co znaczy płaska jak deska. Chciałabym mieć 75A. Na mnie nawet 65AA jest dużo za duże, bo naprawdę jestem plaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne jest dowartosciowywanie sie kosztem innych. Niektore z was napisaly,ze lepiej miec male niz oblesne zwisy itp. Czyli wasze male piersi sa ladne tylko dlatego bo nie sa wielkimi zwisami? Sa ladne tylko wtedy jak porownujesz je do innych? Tak samo kobieta z duzym biustem i kompleksami na tym punkcie moze powiedziec-przynajmniej nie jestem plaska jak deska! To zalosne. Piersi moga byc ladne same w sobie,a nie dlatego bo ktostam ma brzydsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam30 lat przed ciążą mialam takie b,a teraz 65b czyli nic masakra herbatki nie pomogły,wstyd mi przed moim facetem tak po prostu mimo że jemu nie przeszkadza brak piersi a moze tylko tak mówi bo widzę że jak panna ma duże piersi to zerka i tak szczerze powiem e mni wtedy przykro ale staram sie z tym kryć ze niby mi to wis.Musiałam kupić sobie stanik bo szliśmy na komunie i stare sie nie nadawały do nowej kiecki i tak to odkladalam ze bylam zmuszona kupić jak byliśmy na zakupach razem Boże jaki wstyd stanik dla dziewczynki w przymierzalni aż sie poryczałam kurcze jakie to niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie stosujecie masażu.Powinno być 60 minut codziennie ,będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh masowac masowac masowac ale co masowac sutki!!!! niektórzy nie zdają sobie sprawy co to jest całkowity brak piersi,więc masowac to ja sobie kolano moge:((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrobisz jak masz same sutki.A czy dziurkę masz czy bolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny poradziłyście sobie? Ja mam dopiero 17 lat i malutkie piersi, kiedyś to był mój olbrzymi kompleks, ale dzięki temu forum zrozumiałam, że inni naprawdę mogą mieć gorzej :-( matka nautura to k#&¥a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ten temat jeszcze siedzisz. Jestem facetem, który Uwielbia Takie piersi jak Ty opisujesz, i wątpię bym był osamotniony. Zapewniam Cię, nie sztuką jest zajmować się dużymi cyckami, sztuką jest umieć piescic właśnie Takie jak Twoje!!! Znajdź takiego i Bądź dumna z Nich i szczęśliwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×