Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ___zagubiona______

ZDRADZIŁAM

Polecane posty

Gość ___zagubiona______

Jestem w związku z facetem od dwóch lat.Od dłuższego czasu nie ma między nami fizycznej bliskości, właściwie to była tylko na początku związku.Przyzwyczaiłam się już do tego i przywykłam do życia bez seksu.Tłumaczyłam sobie że przecież nie to jest najważniejsze...(choć nigdy nie potrafiłam tego zrozumieć) Rok temu poznałam kogoś innego i się zauroczyłam.Ale musiałam zwalczyć to uczucie w sobie i przerwać tą znajomość.( w końcu kochałam kogoś innego) Po roku znów się spotkaliśmy i.... stało się...zdradziłam Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że nie żałuję bo czuję coś do tego drugiego faceta i nie potrafię przestać o nim myśleć. A mój związek stał mi się obojętny, wiem że powinniśmy się rozstać ale nie potrafię... Co dalej ??? Proszę o parę szczerych słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici..
dLaczego nie potrafisz? co ci w tym przeszkadza.. jesli czujesz cos do tego drugiego faceta.. seks z nim jest udany, cały czas o nim myslisz.. to co do cholery stoi na przeszkodzie? !! jesli obecny facet cie zaniedbuje.. ma gdzies wasze szczescie w związku, mysli tylko o sobie to pomyśl.. czy taki ktoś powinien byc facetem na zawsze? myslę ze nie.. i nie miej wyrzutów sumienia, bo to on zniszczyl zwiazek, nie ty :) Ty idz tam gdzie jest Twoje szczęście. wez swój los w swoje rece ! POWODZENIA ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cross compilator
sondujesz forum czy co, pisałeś już o tym w innym dziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupias.
Po stokroc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RevanPL
Krótko mówiąc jesteś dz**ką i to żałosną. Najpierw się rozstaje, a potem szuka innego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×