Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tachykardia plodu

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wczoraj o godz 11 bylam na wizycie i tetno wynosilo od 178-182 dostalamskierowanie do szpitala o 16 bylam w szpitalu usg wykazalo 154 uderzen serca wiec mnie nie przyjeli na odzaial dzisiaj o 14 bylam na badaniu tetna plodu u swojego lekarza wynik 155-192 pojechalam do innego szpitala o 16 zrobili ktg i wyszlo od 138-172 i dano mi do zrozumienia za nie potrzebnmie panikuje i ze zostal mi jeszte 1 szpital w miescie wiec napewno jutro tam sie zglosze a ja tylko stosuje sie do zalecen lekarza nie wiem co mam o tym sadzic za kazdym razem gdy mialam usg akcja serca plodu byla podwyzszona co prawda na poczatku maja dziecko bylo badane przez kardiologa i bylo ok ale tetno rowniez bylo podwyszone mialyscie moze taki przypadek skoro wszystko jest ok to kiedy powinnam zaczac sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz że chyba pora dnia ma na to wplyw... Rano bylo gorzej a po poludniu juz calkiem calkiem... może spróbuj jutro rano do tego szpitala jechać wtedy kiedy to tętno jest wyższe... norma uderzeń serca u maluszka to 120-160 uderzeń także te wyniki szputalne sa w granicach normy... a poza tym ze skierowaniem musze przyjąć... następnym razem nie daj się gadce że nie ma miejsc i Cie nie przyjmą tylko zrób awanturę, tylko to na nich dziala, poproś o dyrektora, tez dziala... nie daj się przegonić... :) I postaraj się uspokoić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wiesz skierowanie wczoraj wzieli i wykonali usg dzisiaj bylam na badaniu tetna plodu bo lekarka kazala mi do nich przychodzic co 2 dzien i to badanie wykonywala polozna ale doszedl inny lekarz i mowil zebym poszla jeszcze do innego szpitala i tam poszlam bez skierowania co prawda zrobili ktg ale tlumacza mi za tak wczesnej ciazy jestem w 25 tygodniu nie robia ktg dopiero od 30tyg jak zobaczyli ze wczoraj bylam w innym szpitalu to odrazu zapytali sie czy jutro pojde do kolejnego a pielegniarka wytlumaczyla mi ze taka moja uroda... ale skoro 2 lekarzy z kliniki mowi ze mam isc do szpitala to nie rozumiem dlaczego tych dwoch ze szpitala to bagatelizuje uwazam ze nie panikuje skoro 2 lekarzy mowi ze mam isc do szpitala to co mam to zbagatelizowac i zostac w domu... pojde w poniedzialek znowu na badanie tetna do kliniki i zobaczymy co dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam podobne stresy jak hcodzilam na ktg do poloznej to zawsze tetno mialam ok 80-110 i dostawalam skierowanie od gina do szpitala a w szpitalu po wczesniejszym stresie i wejsciu na 3 pietro tetno wzorowe 154 tak mialam pare razy pod rzad, gin zalecil codzinnie chodzenie do szpitala w celu badania tetna , mojego cisnienia i wagi i tak prawie do samego porodu jak bylo w normie to mialam np 2-3 dni spokoju i znowu kontrola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wiem ze jeszcze dostalismy skierowanie na echo serca malego jak bylam w ciazy plus dodatkowe usg samego serca - wszystko bylo ok a gin stwierdzil ze moze owiniete jest pepowina :-o nie bylo-podczas porodu okazalo sie ze maly nie byl niczym owiniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wczesniejszej ciazy-25 tc, tetno plodu moze byc wyzsze niz kultowa granica 120-160, tak ze nie ma sie czym tak bardzo stresowac. sprawdz czy nei masz temperatury, bo z tym tez moze wiazac sie tachykardia. jesli poza ta czynnoscia podstawowwa zapis jest ok, to sie nie martw, skoro powiedzieli w szpitalu ze jest ok, to tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×