Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossinka

O której godzinie kąpiecie i kładziecie spać niemowlęta?

Polecane posty

Moja córka ma 4,5 miesiąca. Kąpie ja ok 19.30 i spanie ok 20'tej. Czy to dobra pora, o ile wogóle taka istnieje? Czy to indywidualna sprawa każdego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest o tyle gorzej, że ona różnie chce mi i spać i jesć i nie moge unormować pory dnia oprócz wieczoru. Po kąpieli jest spanie, choć ostatnio się buntuje (po kąpaniu jest karmienie a potem spała a teraz nie chce :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossinka ;) to zmęcz ja przed kąpielą - powaznie smiechy, układanie na brzuszku , układanie na sobie malutkiej , śpiewanie jej, a nawet tany tany i zobaczysz, ze po kapieli i wieczornej butli będzie ci padała :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest, moj tez probowal sil ze mna :) czasami dzien mialam nerwowy ale jak teraz nie ustalicie pory spania to pozniej moze byc jeszcze gorzej w dzien mala spi Ci pewnie 2-3 razy? moj jak wstawal z nocnej zmiany :) to byl czas na karmienie i zabawe i ok 10-tej znowu kladlam go spac, chcial czy nie czasami bylo darcie ,ale z czasem bylo juz spokojnie, ja w tym czasie sprzatalam i robilam obiad-nie mialam innego wyjscia, jak go nie kladlam to byl maruda, a ja tez musialam dom ogarnac jak maly sie budzil to znowu posilek i spacerek jakis pozniej znowu drzemka - wszystko mniej wiecej w tych samych godzinach a odstepem ok pol godzinki i tak pilnuje do dzis maly dlugo mi spi w nocy i w dzien jeszcze 3-4 godziny przesypia a skonczyl 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Synek ma 4 i pół mies. i odkąd jest dłużej jasno to kąpiel ok 20.30, karmienie przed 21 i potem teoretyczne spanie, a w praktyce to w większość wieczorów zamiast spania to jest wycie, darcie i pisk do 22 - ręce do ziemi opadaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest jak u Tośki24 :) córcia ma 9 miesięcy i kąpiemy ją o godz. 20.30, potem karmienie o godz. 21.00 i usypianie - najpóżniej mała pada o godz. 21.30. Śpi do godz. 5.00-6.00, wypije trochę mleka i dalej zasypia tak do godz. 7.00 - 7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa i jak zaczeła Twoja jesć? moja pije teraz mleko jak szalona - wiekszy smoczek +kolorowy papierek i po problemie, ale za to przestała jesć słoiczki :O zawsze jak nie urok to sraczka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpię ok. 20, a zasypia kiedy chce. Nie potrafię tego unormować, czasem zaśnie o 21 czasem po 23. Ona bywa niezniszczalna, w dzień ma 2 drzemki, jedna ok. 10 (20 minutowa), druga ok. 15 (godzinna) i od 15 do 23 potrafi siedzieć i świrować... A budzi się różnie, dziś obudziła się o 5 :o Ale na ogół 6-7. W nocy na cycka ze 7 razy :o Ale to dlatego że pracuję i ona sobie nadrabia, nim wróciłam do pracy budziła się raz - koło 3. Ja się po takiej nocce budzę i jestem zmęczona. Czasem czuję się jak żywy trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi xx :D cieszę się, że Twoja Ninka pije więcej mleka :) z jakiego smoczka teraz pije ? Domiśce daję mleko przez 4 Aventu i nie wiem, czy są smoczki z większą dziurką do mleka tej firmy. U nas niestety to metoda nie działa :( i córcia dalej kiepsko je - po 90-100 ml mleka na jeden posiłej :o do niedopitego mleka dodaję jej kaszkę i z łyżeczki z ochotą dojada, to co zostawiła :) a zupek dalej nie chce, pluje nimi, ale dzięki metodzie \"na chrupka\" udaje mi się jej wcisnąć ok. 150-160 ml :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja łobuziara na czas gdy jestem w pracy ma odciągnięte max. 120 ml mleka. Do tego ma nagotowaną zupkę i deserek. Przy dobrych wiatrach zje ok 60ml zupki i tyle samo deserku. A czasem zupki zje 3 łyżeczki a deserku wcale i żyje tych 120ml mleka... Chyba jej nikt nie przebije w niejedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemical :) oj z tymi niejadkami to mamy ;) ale Twoja Lusia to chociaż nadrabia w trakcie nocnych karmień, a dodatkowo mleko w nocy tłustsze, bardziej odżywcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to prawda, dlatego oczy na zapałki i karmię w nocy nadal :) Lusia gdy śpi to zapomina, że jest niejadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam skoro moj danielek ma 3mies. to moze za okolo 1.5 miesiaca tez bedzie szedl spac wczesnie tak jak wasze bobaski karmie wylacznie piersia i dotychczas jadl kolo 8mej i zasypial i potem dopiero kolo 23-24 go kapalam, karmilam i ukladalam do snu. z tym ze to sie przewaznie przedluzalo i potem jeszcze trzeba bylo znow pieluche zmienic..znow nakarmic znow usypoiac.. i sie robila 2ga 3cia w nocy.. teraz od kilku dni bobasek jesty kapany kolo 22-23 i potem usypia az do 4tej , 5tej nad ranem.. choc i tak roznie z tym bywa.. mloze dlatego ze karmie wylacznie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu..
Hej, ja kąpałam o 19-tej, lub coś około tej godziny, w lecie często później, ale w zimie to częściej przed niż po 19-tej. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa :) my mamy butelki Dr Browns i pije juz z 3 :D a to największy rozmiarek - jest jeszcze tylko Y do kaszek ;) ale tych to mi chyba nigdy jeśc nie będzie :( Tofikowa, a próbowałas Swoją córcię karmić rzadkimi kaszkami - wiesz zamiast samego mleka np 2 łyżeczki kaszki w nim??? może w ten sposób będzie ci więcej mleczka piła? Moja póki co pije 3 x po 210 ml :D ale za to słoiczka jak zje pół to ja mam ochotę calusią wycałowac ;) z deserkow jedynie brzoskwinie i morele je, ale to tez malusio - bo pół słoiczka na 2 razy w ciągu dnia :( i 4 małe chrupki kukurydziane . za to pic to pije prawie wiadrami :O Chemical ;) no nie wiem nie wiem :D:D:D:D:D moja je o 7.45 - 210 ml o 9 .00 - 3 łyżeczki deserku o 12 jak zje pół słoiczka zupki to cud i dopiero o 16 - 210 ml mleka twoja podczas twojej nieobecności chociac pociągnie 120 ml mleczka- bo moja nie i juz :( eh te nasze niejadki :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×