Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kąpiecie dziecko w ciagu

dnia bo sie ubrudzilo i zabieracie je na spacer?

Polecane posty

Gość kąpiecie dziecko w ciagu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... moje dzieci potwornie się brudzą :o oczywistym jest, że aby wyjść z domu,muszę je doprowadzić do porządku ;) często poprzez kąpiel :) a w czym problem? skąd takie pytanie? dla mnie to zwykłe, jak mój prysznic przed wyjściem z domu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okresie letnim kiedy to non stop mój synek jest w piasku czy tarza się w trawie to prysznic/kąpiel jest wręcz przymusowa :) A to dlatego że w głowie tonę piachu,nogi do kolan czarne,wszystko i wszędzie klejące od soków,lodów itd że zwykłymi chusteczkami nie ma sensu sie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenasss ----Twój maluszek jeszcze nie ma czym się brudzić :D A jeśli chodzi o mycie w dzień to po myciu od razu nie wychodzę na spacer,to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynaaa
elenasss ????? czemu chory?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno jeśli maluszka wykąpie się w dzień to nie powinno się z nim wychodzić na dwór przez trzy godziny.Ale to dotyczy małych dzieci,myślę,że tak do 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynaaa
ciekawe - nie wiedzialam. zreszta ja i tak nei kapie - wole brudasa zabierac na ponowny spacer :] najwyzje przebiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąpiecie dziecko w ciagu
wlasnie -chodzilo mi o ten czas od kapieli do wyjscia na spacer ostatnio synek mial troszke wilgotne wloski i teraz ma katarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×