Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoka kasia

jak zachecic dziecko do picia z butelki?

Polecane posty

Gość wysoka kasia

mój 4 miesieczny synus umie pic z butelki ale nie chce, woli piers, a mi sie mleko koczy :-( jak go zachecic do picia z butelki? znacie jakies sposoby? miał ktos podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że dziecko wolip ierś. Kup pare modeli butelek (ja miałam Avent i sie sprawdziły) i próbuj. Co jakiś czas podsuwaj butelkę i w końcu dzidzia sie nauczy tlko to wymaga cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
najpierw podawaj swoje mleko z butelki... od czasu do czasu poczekaj az dziecko troche zglodnieje ( to brzmi groznie, ale pomaga)... kiedy juz pije z butelki niech ktos postronny (tata, babcia) okazuje radosc (brawo, brawo), sama sie napij z butelki przy dziecku ( te male szkraby sa super obserwatorami), podawaj butelke ze swoim mlekiem poczatkowo raz dziennie, np. rano, bo wtedy apetyt jest chyba najwiekszy, przede wszystkim podczas karmienia przytulaj mocno swojego malucha, zeby nie poczul sie odrzucony, a le dobrze zakryj piersi i utrudnij do nich dostep... ameryki nie odkrylam, ale u mnie to wszystko razem po kilku tygodniach przynioslo dobre efekty i szybciutko lenka przeszla na mieszanke i butelke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak
lena miala rowniez 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommee itppee
kup mu butelke tommee tippee, moj syn nienawidzil butelek i smoczkow, ale ta wyjatkowo polubil od razu. to nie tylko moja opinia, te butelki naprawde maja ksztalt zblizony do kobiecej piersi i dzieciom jest latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×