Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghaia

Patent na peep toe

Polecane posty

Gość ghaia

Witam! Kupiłam ostatnio szpilki z odkrytymi palcami. Oczywiście prześliczne, cudowne itd, ale... jak tylko się w nich przeszłam okazało się, że strasznie wysuwają mi się z nich stopy i szoruję palcami po glebie. Mało przyjemne i mało estetyczne. Ma któraś z was opatentowany sposób na zaradzenie temu? Nie chcę się z nimi rozstawać, ale na razie chodzić w nich też nie bardzo mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, moze masz poprostu drobną stópkę, i ten otwór jest za duży? Ja mam jedną parę takich butów i nic takiego mi sie nie dzieje. Kurcze w sumie nie wiem co Ci radzić. Może zapytaj u szewca? Może da się jakoś zmniejszyć ten otwór? Ja jeszcze bym próbowała kupić takie samoprzylepne zapiętki i wkleić je w środku buta, po bokach, tak zeby stopa miała ciaśniej i żeby się nie zsuwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle, ze sa zwyczajnie zle wyprofilowane. Noga idzie Ci za bardzo do przodu bo pieta nie ma dobrego oparcia. Moze sprobuj wkladki takie takie na przedstopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashyn
Też spróbowałabym z tymi wkładkami na śródstopie. MOże pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa na to specjalne wkladki zelow ja uzywalam je do sandałkow na szpilce bo wtedy stop azjezdza do przodu z peep toe nigdy nie mialam tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
w daichmanie są specjalne wkładki żelowe, ktore wklaja się w śróstopiu i noga wtedy nie "zjeżdża"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×