Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peralgonia w doniczce

czy mozna miec okres podczas ciazy????????????????

Polecane posty

Gość peralgonia w doniczce

czesc , ostatnio obawialam sie ciazy , dostalam okres i problem minął ale niedawno czytalam tu ze okres w ciazy moze utrzymywac sie do 5 miesiaca, i teraz niewiem czy w to wierzyc , zawsze byłam przekonana ze jak jest okres to nie ma ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgonia w doniczce
kierujcie tutaj swoje wypowiedzi na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam i widzialam
z tego co ja wiem to mozna miec w ciazy skape plamienia i krwawienia ale nie okres ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgonia w doniczce
bo mój okres to był taki jak zawsze normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjfyuiopocvb7676u
nie ma okresu w ciazy , sa plamienia ale to bardzo rzadkie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedf
witam a czy ja moge obawiac sie ciazy okres mi sie spoznia juz 3 dni przed wczoraj robilam rano test i wyszedł negatywny , 2 tygodnie temu byłam u ginekologa na kontroli bo bolały mnie jajniki , zbadał mnie i powiedzial ze wszystko ok i zrobil mi usg dopochwowe i powiedzial ze wszystko ok ciązy nie ma OD OSTATNIEGO stosunku mineło 3,5 miesiąca od tamtej pory mialam normalne 3 okresy a czemu ten sie spoznia???? jestem załamana , i sobie mysle czy lekarz nie zauwazył ciazy? MAM ZAWROTY GLOWY I SLABO SIE CZUJE a i miesiąc temu robiłam beta hcg i wyszło 0,120 co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgonia w doniczce
eedf no cos ty :) az takie schizy masz? przeciez zrobilas test , bylas nawet u lekarza i jeszcze masz jakies watpliwosci? na 1000000% w ciazy nie jestes , juz bys miala brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedf
myslisz ze to nie ciaza?????? wiesz boje sie , tez słyszalam o okresie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgonia w doniczce
to napewno nie ciaza , a okres spoznia ci sie zee stresu , przeciez lekarz by juz zobaczył ciaze jakby byla , bo to 3 miesiac..... wyluzuj ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedf
17 lat , bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaa
eedf świadczy to o tym, że jesteś przyjebana jak paczka gwoździ, czas więc wybrać się do lekarza psychiatry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgonia w doniczce
eedf wiesz co , to ja od ostatniego stosunku mialam jeden okres i tez mam watpliwosci ale ja nierobilam zadnych testów , bety i niebylam ulekarza i sie tak nie boje jak ty , a ty , -robilas test , beta hcg , bylas u lekarza i dalej sie boisz? wez wyluzuj w ciazy nie jestes , bo to niemozliwe jest :) zrozum to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peralgonia w doniczce
a usg dopochwowe jest w stanie wykryc juz 4 tygodniowa ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejho
eedf a dlaczego Ty sie tak boisz tej ciazy... przeciez caly czas sie trujesz... teraz w ciazy nie jestes, wiec moze dopoki nie bedziesz na nia gotowa nie wspolzyj co??? po co masz zycie tracic na zamartwianiu sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedf
peralgonia , obys miala racje , a ja sie boje tej ciazy bo nie jestem juz z tym facetem , zostawil mnie , poszedl do innej, mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaaa
bo ty jesteś głupią histeryczką! dlatego cie zostawil. od jakiegoś miesiąca nie dajesz żyć ludziom z kafe. założyłaś już chyba ze 100 topiców na ten temat, występujesz pod 10000 innych pseudo. żałosna jesteś clarko dupodajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczka ciazy... DO EEDF
czesc kochana eedf... gwarantuje ci, ze przy najblizszym stosunku plciowym zajdziesz w ciaze... rzucam na ciebie ciazowy czar... masz na 1000% jak w banku... jak bedziesz juz w koncu w tej ciazy to sie skoncza Twoje problemy:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddf ty jeszcze nie
Eddf ty jeszcze nie na porodówce? Co ci wczoraj pisałam, jedź tam szybko bo urodzisz przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedf nie martw sie
nawet jesli cie zostawil i jestes z nim w ciazy na pewno sobie poradzisz.... tak skutecznie trujesz dupe wszystkim na kafe w swojej sprawie, ze nie masz sobie rownych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajc
Boje sie ze jestem w ciązy zrobiłam test i wysedł mi negatyny ..Ale mama obawy minelo 3 tygodnie od stosunku niewiem co robic bo mama bardzo słaby okres i nie weim czy jestem w ciązy cy nie :(:( co mama zrobic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja mialam usg dopochowe i bylam w 4 tyg ciazy i lekarz jej nie wykryl. mowilam mu ze 2 testy wyszly pozytywne a on nic , nawet nie wspomnial ze powinnam zrobic sobie badanie z krwi , powiedzial tylko ze za slabo sie staralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×