Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agniecha...

ZA PÓŁ GODZINY

Polecane posty

Gość femalefatale24
happy brightday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj , naj , naj i dużo , dużo uśmiechu !!!!!!!!!!! no to buziak dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wierszyk powiem :classic_cool: dygu dyg Kiedy wspomnisz te młode chwile, które odeszły w mroczną dal, a które dały ci szczęścia tyle, uczujesz w sercu cichy żal, Zatęsknisz wtedy do tej przeszłości, w której ci jaśniał cały świat, bo zapamiętaj, że czas młodości to najpiękniejszy życia czas dygu dyg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci W życiu wytrwałości, Dużo w sercu miłości. By słodko miły Cię całował... I żeby nigdy nie żałował, Decyzji raz podjętych... By sił i hartu ducha, Jak przystało na zucha, Na wszystkie dni starczyło, A Twoje życie cieplutkie zawsze było, By jad nienawiści czy zazdrości Nie zatruł twej miłości Byś nigdy nie była sama, By ktoś czekał na ciebie... tam Ktoś sercu Twemu miły Co doda Tobie siły I miłością swoją Otuli serce Twoje I już zawsze będziecie jedno, A nie dwoje... 🌼👄❤️🌼👄❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Anioł Cię chroni przed złem tego świata! Szczęście trwa z Tobą przez całe lata! Niech rosna dla Ciebie czterolistne koniczyny! Tego Ci życzę na urodziny!:D oraz Miłości, która potrafi zmienić życie i oczywiście przyjaciół od serca na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytM J
ty gówniaro :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguś wszystkiego naj
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie Wam dziękuję🌼Śliczne te zyczonka:classic_cool::)BUZIACZKI 4U 👄👄👄👄:) OMAMO......jestem juz DZIESTKA!!:D:D PS> Truchtam jeszcze na ostatni egzamin😭 Niech mi sie połamia dlugopisy, wszystkie CZY,OK??;):P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce moje
👄 kochanie wiecej w mejlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus👄 Ile piwa jest w browarze Ile jest rosołu w garze Ile na Szopieniach dziur w ulicy Ile zbirów w tej dzielnicy Ile jest w kurniku jaj Tyle Ci razy życzę Naj... Ile włosów masz na głowie Tyle szczęścia życzę Tobie. W dniu urodzin wszystkiego najlepszego i słoneczka świecącego. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosiu ty wkleiłes fotę
pytanie do słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierna88
ZDROWIA SZCZESCIA POMARANCZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiu
As you celebrate your Birthday here's wishing You a whole lotta happiness and sweet suprises! Happy Birthday🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznyStudent
Aga jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×