Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sabrii88a

BArdzo małe usta!

Polecane posty

Gość LexyK

Najelpiej zdecydowac sie powiększanie ust. Ja chodzę o 3 lat, Mam je powiększane tak raz do roku i to wystarczy. Chodzę do super sprawdzonego gabinetu, gdzie higiena jest na najwyższym poziomie. Lekarz zawsze otwiera przy mnie zestaw Custom Pack, o ile pamiętam jest on od Restylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.07.2010 o 17:19, lindzik napisał:

Mi się wydaje, że chyba nie ma sensu wydawac kasy na chirurgów, jakieś operacje, które miałyby powiększyć usta czy też rozmaitego rodzaju zabiegi. Ktoś z was napisał, że moze by je szminką powiększyć i wydaje mi się to rozsadne rozwiązanie, ale ja bym bardziej skłaniała się ku makijażowi permanentnemu, bo jest trwalszy. Odpowiednio dobrany kolor i dobrze zrobiony makijaż na pewno jest w stanie optycznie powiększyć usta.

Dokładnie.

A jak się ma małe oczy to chirurgicznie je poprawisz?Nie.

Jedynie makijaż powiększy optycznie oczy czy usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość LexyK napisał:

Najelpiej zdecydowac sie powiększanie ust. Ja chodzę o 3 lat, Mam je powiększane tak raz do roku i to wystarczy. Chodzę do super sprawdzonego gabinetu, gdzie higiena jest na najwyższym poziomie. Lekarz zawsze otwiera przy mnie zestaw Custom Pack, o ile pamiętam jest on od Restylane.

Niestety sztucznie powiekszone usta rzucają się w oczy i naprawdę komicznie taka kobieta wygląda 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Niestety sztucznie powiekszone usta rzucają się w oczy i naprawdę komicznie taka kobieta wygląda 😞

:-0

:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja miałam duży kompleks na punkcie moich małych ust i postanowiłam je powiększyć. Zabieg wykonałam w Oświęcimiu w Instytucie Zdrowia Boczarska Jedynak, gdzie po pierwszych konsultacjach wiedziałam, że będzie to dobra decyzja. Teraz jestem ponad pół roku po zabiegu i efekty są świetne. W końcu wyglądam tak jak oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×