Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hopsasa25

Takie pytanko do doświadczonych

Polecane posty

Gość hopsasa25

Zaczęliśmy sie z mężem starać o dziecko. Wczoraj powinnam dostać okres. Zamiast tego od wczoraj mam śluz taki jak płodny...rozciągliwy, ale z domieszką krwi....starej krwi, bo to już w zasadzie jest bązowe. Takie brązowe końcówki zawsze miałam po okresie ... nigdy przed. I w dodatku ten śluz. Poza tym śluz rozciągliwy - taki jak płodny utrzymywał mi się przez długi czas. Właściciwe to do samej miesiączki... z przerwami. Trochę to nietypowe. Zastanawiam się jak jest szansa że zostanę mamą :) Poza tym miałam wszelkie typowe dla mnie objawy PMS...bolesność piersi, syfki i nerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
Ponawiam pytanie. Cyz to oznaka nadchodzącego okresu...czy szansa, iż będę miała dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
wiem..ale teraz siedze w pracy i myśle. Test i tak rano.... moze ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie rano - ja robiłam po południu i wyszedł pozytyw. Jeżeli ciąża już jest to powinien wyjść o każdej porze dnia. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
Dzięki dzidzia :) Jak ja bym, chciała żeby okres nie nadszedł ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm zastanawiam sie
ja ci tylko moge powiedziec, ze kiedy byłam w ciąży to włąsnie zamiast okresu dostałam plamienia. I byłam w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
ajć.... chyba się zaczynam nakęcać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli termin miesiaczki minał to test powinien wyjść już o każdej porze dnia. a śluz...hmmm ja tez miałam go na poczatku obydwu ciąż, tyle, że bez domieszki krwi. I czułam sie , tak, jakbym za chwilę miała dostać okres - ból brzucha, piersi, zmienne nastroje, wydęty brzuch, syfki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
Jeśli to ciąża to zwariujemy z mężem ze szczęścia :) a on ma jutro urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooona
mysle ze jest duze prawdopodobienstwo ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mu zrobisz cudowny prezencik - tylko pamiętaj, żeby zapomnieć na ten czas nawet o kieliszeczku szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
z szampana zrezygnuję z rozoszą....byleby sie tylko spełniło to marzenie :D Mamy po 25 lat, mieszkanie warunki. Jestesmy prawie rok po slubie i tylko dzieciątka brakuję do pełni szcześcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to też wygląda na ciążę, ale dla pewności test zrobiłabym jednak rano. Mimo wszystko różnie to wychodzi po poludniu na tak wczesnym etapie. Trzymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam się udało po czterech miesiącach. Teraz czekamy na naszego maluszka z niecierpliwością. Powiem szczerze że ja jakoś nigdy tak nie obserwowałam objawów, więc np jak dziewczyny tak jak hopsasa25 pytają o ten pieroński śluz, to ja nie mam pojęcia jak to było u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
Ja za cholerę nie wierzyłam w to żeby mogło się udać za pierwszym razem.... Dalej mam wątpiwości...moze to poprostu poczatek okresu :( Ale nietypowy...przyznam. Brzuch mnie od wczoraj pobolewa podobnie jak przy okresie....choć o wiele wiele delikatniej . I to są takie własciwie jednorazowe skurcze co godzinę - dwie. Nie no jak to ciąza to oszaleję :D :D :D Siedze w pracy do 15:00 i co chwila latam sprawdzic czy aby napewno normalny okres się nie pojawił... Narazie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petelka
zrob sobie test, pewnie jests w ciązy o objawy takie jak powikszone piersi itp zdarzaja sie tez przed okresem, ale miejmy nadzije że marzenia wasze sie spełnia, i bedziecie rodzicami,,,,teraz biegnij do apteki i zrób sobie test:D powodzenia i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
Dziękuje Pętelka. Do apteki to po 15:00. Musze wziąć auto i skoczyc do sąsiedniego miasta. Bo na tym zadupiu gdzie mieszkam, to zawsze ktoś znajomy w kolejce stoi...a w razie fałszywego alarmu, nie chciałabym że ktoś się domyślał że się staramy. Bo jak nie będzie wychodziło, to nikt nie będzie o tym wiedział :) Pomyślą że czekamy...cały czas tak myslą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
Jasne!!!! :D Jak wyjdą dwie krechy to całemu światu roztrąbie :D :D :D Ja się tylko teraz asekuruję....żeby nikt nie wiedział o naszych staraniach. Bo jakby wiedzieli że próbujemu i nic by nie wychodziło to ja bym w takiej presji zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa25
To jednak w jakiś nietypowy sposób zaczynał się okres :( Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×