Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goska3124

11 miesięcy starań o bobo! Pomocy

Polecane posty

Witam wszystkie starające sie dziewczyny o dzidzie. Opisze po krótce moja historie i spytam was o witaminy może któraś wie co nieco na ten temat bo ja juz jestem załamana. Mam dzieci w wieku 12 i 10 lat. Chcemy jeszcze jedno bobo lecz to jest problem. Staramy sie już 11 miesięcy i nic W związku z tym mam pytanie bo od dłuzego czasu jestem zmęczona bez braku sił totalnie przemęczona czy jest mozliwe że brak witamin powoduje problem zajściem w ciąze?? Od tyg biore BODYMAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, moi rodzice jak mieli 2 dzieci to zczeli sie starac o 3-cie....i starali sie o nie az 6 lat. mimo tego ze kolejne dzieci mieli niemal od razu.... tak wiec nie ma reguly, ale nie martw sie na zapas...:) moze tym razem sie uda:) co dow zmeczenia i witamin - wszystko jest mozliwe, postaraj sie wypoczywac jak najwiecej. trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amel raczej chodziło mi najpierw o jej podstawowe badania typu morfologia :D może rzeczywiście ma anemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włanie nie robiłam ide teraz 23 do ginekologa i pewnie zleci jakies badania chyba że powie żebym próbowała do roku bo jeszcz mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, morfologia to podstawa... myslam o bardziej zaawansowanych badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×