Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anlaya

MAŁY ROZMIAR BUTA-POMOCY!!!

Polecane posty

Gość małe stopy
hej, czy ktoś z was kupował już buty na stronie http://www.babalow.name/index.php są tam buciki w małych rozmiarach nawet od 31. Jestem ciekawa czy korzystałyście z ich strony i czy transakcje u nich są bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra z małymi stopami
Myślałam,ze jestem jedyna z tym koszmarnym problemem...Wśród moich znajomych nikt nie ma takiego zmartwienia. To okropne nie móc pójść do sklepu i kupić sobie takie buty jakie Ci się podobają :( Na dodatek jesli znajdę gdziekolwiek rozmiar 33,5 -34 to jest on w takiej cenie ,ze "normalnych" butów kupiłabym 3 pary :( Ale cóż... trzeba płakać i kupować, jeśli są bo inaczej co? Boso chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znalazłam boskie buty w rozmiarze 34 -na tej stronce babalow, o którą pyta ktoś wyżej, ale też nie wiem jak tam kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 18 lat a mój rozmiar wkładki to zaledwie 20 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra zamawia buty rozmiar 31 w Studio Obuwia CARMEN w Łodzi. Jest bardzo zadowolona.I skończyły się jej już problemy z bucikami dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podała mi adres; www.carmen.net.pl Podobno można u nich zamówić buciki damskie już od nr. 30 do 45 co pół numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra nosi nr 32 a do tego ma jeszcze haluksy. Zawsze miała problem z kupnem butów. Teraz jest szczęśliwa bo robi buciki na zamówienie w Studio Obuwia Carmen w Łodzi . Robią buciki od nr 30 do 44 co pół numeru. Ostatnio zamówiła sobie buciki do ślubu i jest po prostu szczęśliwa. Podała mi adres http://www.carmen.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmsklep
Witam Dla zainteresowanych małym rozmiarem obuwia mamy propozycję w naszym sklepie internetowym. To Botki firmy Pataugas w rozmiarze 31! Nie sĄ tanie, ale ta marka generalnie jest trochę droższa. Za to są szałowe, choć wymagające. Oto link http://bmsklep.pl/p/1588/12586/pataugas-botki-pata-8-obuwie.html Ze względu na to, że to już ostatnia para jesteśmy skłonni do znacznego upustu :-) Lada dzień pojawią się u nas inne botki Pataugas w rozmiarze 31! Damy znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile macie wzrostu przy rozmiarze buta 33 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm Japonki celowo robią wszystko aby mieć małe stopki a wy tu marudzicie kobietą trudno dogodzić jedne płaczą że mają za duże drugie że za małe stopy no przyznam że damska stopa 47 to trochę przesada buty jak futerały o skrzypiec a na małe stopy zawsze znajdziecie chociażby buty młodziezowe mój sasiad jako mężczyzna kupuje buty w Świecie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś na Eobuwie? Powinni mieć coś takiego. Aczkolwiek nie zapewniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli znacie rozmiar swojej wkładki to zamawiając przez Internet nie powinnyście mieć problemu ze złym rozmiarem buta - wystarczy dokładnie przeczytać opis. Ja często zamawiam na answear, domodi, zalando czy na http://www.coqui-eshop.pl/ i nigdy nie miałam problemu z wielkością butów, które otrzymałam w paczce. Na tych stronach często też są praktyczne wskazówki, jak właściwie zmierzyć stopę, co pozwoli w zakupie odpowiedniego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep internetowe eska - cudowne buty ze skóry w moim rozmiarze 34:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupujesz buty w internecie, warto kupić w sklepie, który ma sensowną obsługę klienta. Dlatego ja bym Ci polecała następnym razem zajrzeć na Eobuwie. Unikniesz dziwnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unejlizdoua1985twany
Zapomniałam dodać, że allegro mam całe "przeczesane", polskich producentów też-ale nic specjalnego nie zauważyłam. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto orientuje się w tych firmach włoskich lub angielskich. Jasne http://activ.me/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep.apia.pl mają buty od 34 do 43 ,nie wszystkie ale mają,może tam spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś na Eobuwie? Może tam coś dla siebie dostaniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stopę o długości 21 cm i też mam ten sam problem. Ale znalazłam stronę andypola.pl, na której jest mnóstwo butów w jeszcze mniejszych rozmiarach niż mój, ceny nie są najniższe, ale też nie są z kosmosu. Wybór jest naprawdę duży,a buty naprawdę ładne. Jeszcze nie kupiłam żadnej pary, ale przeglądałam tą stronę i naprawdę mi sie podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super18zRozmiarem34
to prawda tez mam ten problem z butami mam rozmiar 34 i w zadnym polskim sklepie nie mogę znaleźć :( jak pytam kogoś w sklepie to od razu wysyłają mnie na dział dziecięcy a mam 18 lat :( bo zazwyczaj rozmiary zaczynają się od 35 w gore a kupowania wkładki jest denerwujące :( Macie jakieś sklepy w Polsce o takich rozmiarach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam małe obuwie

Witam serdecznie mam do sprzedania szpilki r 33, 33,5 jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałam że moje 35 to mały rozmiar 🙂 kiedyś z takim rozmiarem były problemy ale zaczęło się to zmieniać więc może z czasem i w 34 zaczną zaopatrywać większą ilość sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×