Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anlaya

MAŁY ROZMIAR BUTA-POMOCY!!!

Polecane posty

Gość anlaya

Witam serdecznie, Jako stały bywalec (a może raczej "bywalczyni") przeróżnych forów dyskusyjnych, na początku chcę powiedzieć, że odwiedziłam już te tematy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3403290 oraz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3219342, więc mnie proszę nie odsyłać tam :) Mój rozmiar buta to ok. 33-33,5/34, długość stopy 21cm. W Polsce małe obuwie produkuje tylko Ryłko, czasem coś się znajdzie na allegro. Mam dość zaopatrywania się na dziecięcych stoiskach. Wiem, że w Polsce nie mam raczej szans, żeby kupić coś, co by mnie satysfakcjonowało. Dlatego proszę o pomoc osoby, które mają może podobny problem. Gdzie w Londynie lub w Rzymie (bądź innych włoskich miastach) mogę znaleźć buty dla siebie? Chodzi mi o nazwy firm, sklepów, najlepiej adresy :). Koleżanka przeszukała caly Londyn i nic nie znalazła, bo nie wiedziała, gdzie szukać. Może któraś z Was będzie mi mogła pomóc:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacya
mam podobny problem, ale szukam polskich producentow ewentualnie angielskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anlaya
Zapomniałam dodać, że allegro mam całe "przeczesane", polskich producentów też-ale nic specjalnego nie zauważyłam. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto orientuje się w tych firmach włoskich lub angielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassei
Ja kupuje w Rylko, ale chetnie dowiem sie jaka jest alternatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajust
słuchajcie mam ten sam problem co wy niestety chodzenie po sklepach kończy sie na tym że niestety mogę się obejść smakiem lub jak kto woli tylko widokiem :-( jest to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATTKA81
ja chodze z 3wkładkami w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamisy...
oberzałam ta strone - KOSZMARNE te buty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro
Obuwie damskie wizytowe skórzane ,satynowe w całej gamie kolorów dostępne od rozmiaru 32 do 42 różne wysokości obcasów . www.glans-obuwie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buśka
A ja własnie kupiłam sobie super fioletowe szpilki rw rozmiarze 34!! na stópkę 21 cm!! :)) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12519445 Uzytkownik FemmiShu jakby co. Odezwałam się do sprzedawcy i lada dzień maja być nowe wzory i tylko w małych rozmiarach :)) Wreszcie coś dla małych stópek!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie mam podobny problem to chyba oczywiste dlatego tu piszę :-( mój rozmiar butka to 33 masakra i biorę ślub ;-( porażka jeśli chodzi o znalezienie czegokolwiek w kopciuszkowym rozmiarze, ale nie o tym głównie chciałam pisać słuchajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! jak taki rozmiar to mała osobka to jasne jak mała osóbka to się marzą obcasiki to wymyśliłam że kupie sobie buty o rozmiar za duże i wsadzę wkładkę i już Kupiłam świetne 8cm takie pseudo- kozaczki na \"skarpecie\" do kolan genialne ale niestety wkładka nie działa jeśli komuś się przydadzą to ja je chętnie odsprzedam 50 zł kosztowały a miałam je raz więc szkoda żeby się marnowały k tórej może się przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Witam!! Mam 150cm wzrostu i mam długość 21 cm kupiłam tydz wcześniej na allegro i jestem hepi i mam też ok 10 par butów na obcasie sandałki i inne) 33 i 34 i kozaczki mam r.35 i ubieram skarpetki bo nie ma rozmiarów 33 czy 34 . W Katowicach kupiłam 3 pary na obcasie ten pan zrobił mi buty i mogę wybrać jakie bym chciała kolor i układ i zrobi mi :):) Jakby co pytać mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Pomponik1983 tu masz link na ślub i inne buciki http://www.białebuty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak butki są ładne ale od 34 a ja poszukuje 33 34 mam na sprzedaż bo są mi za duże jakby ktoś był zaineteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Byłam w Ryłko i są dla mnie za duże !!!! W Ryłko są różne rozmiary wkładki np r34 i wkładka ma 23cm !! Dla mnie za duże mam ok 21 cm wkładki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Pokaż jakie buciki masz do sprzedania to obejrzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena16
Mam ten sam problem co Wy. 16 lat i długość stopy 21cm :). Nigdzie nie ma butów na tak malutką stópkę. Zazwyczaj chodze w 35, ale jakby znalazło się 34 byłoby najlepiej :). A np. moja kuznka idzie w tym roku do komuni i ma rozmiar buta około 36 :D Odemnie naprawde wyrażnie większą stope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poollaaa
Buśka dzięki za namiar na to FemmiShu!! Kupiłam szaro-czerwone skórzane szpilki r. 34 i są idealne. W życiu tak się nie ucieszyłam z butów!! Nawet mój mąż zauważył, że mam wreszcie sexi szpilki hehe :))Teraz przymierzam się do fioletowych :)) Mam 150 cm wzrostu i stopę 21 cm... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa stopa
ile macie dziewczyny wzrostu przy takich stópkach? jest jakaś zależność ;p ja osobiście mam wielką stopę 37 (czesem 36 lub 38) i 163 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasija
POMOCY mam taki sam problem dziewczyny ... wzrost-148 cm, nr,stopy 22,6 wkładka rozmiar buta na lato 33 lub 34 dopasowane (sandały) o pantofelkach eleganckich moge pomarzyć tylko i iść do dziecinnego sklepu. wiosna jesień 34-35 zima 35-36 w ostatecznosci mozna wkladke włozyc ;)) JEST BARDZO MAŁO SKLEPÓW W POLSCE I OGÓLNIE DLA TAKICH STÓPEK!!! Mam wesele w czerwcu na 1 sobote ;(( i nawet nie chce mi sie myslec o zakupach sukni bo,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
Kasjia w czym masz problem buty czy suknie na wesele?? na wesele miałam suknię rybeczka brązowa satyna 34 (chcę ją sprzedać) można skrócić u dołu skróciłam bo dla mnie była za długa, mam 150cm wzrostu a na allegro znajdziesz fajne krótkie sukienki. Na małą panienkę ładnie wygląda bez ramiaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasija
no problem to mam z butem nie.... a rozm.sukienki to 38 ,jakas sie znajdzie jak bede miala butki do niej....dzieki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszytskie:) tak jak wy mam rozmiar 33,34,35 zalezy od buta, 150 cm wzrostu i prawie 20 lat. Słuchajcie nie wiem jak wy ale ja mam już dość kurde kupywania za duzych butów w ktorych jest mi bardzo niewygodnie. Znalazłam 2 sronki internetowe na ktorych sa buty nawet w rozmiarze 1 !!!!!!!dostepne takze 2 sa tu na prawde bardzo ładne buty na wysokim obcasie w rożnych kolorach. Tylko teraz tak, ja jestem chetna zeby pod koniec kwietnia zamowić, moze ktorass by sie jeszcze chciala dołaczyć i wspolnymi siłami kupic te buty:):):) koszty przesylki moze bylyby mniejsze i w ogole. Podaje swojego maila dla chetnych do rozmowy :) i adresy stronek mail: kot16@wp.pl www.barratts.co.uk www.petitfeet.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minijo
kupiłam u tego pana bordo buciki czółenka wysoki obcas 8cm przód szpic bo pytałam czy mi takie zrobi i zrobił takie chciałam :):) pasuje na r 33 20.50cm stopy. Nawet ma inne kolory :) Na zimę kupię kozaczki :P:P u niego. Ma inne ale można pytać czy zrobi jakie chcesz http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9844573 Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkw
Hm... ten sam problem co reszta kobiet... Przy wzroście ok 158cm rozmiar buta 34, wkładka wewn 22cm.. Szukam teraz butów czółenek na obcasiku ok 4cm takich do spodni, zeby wygodnie było dojśc czy na pociąg na stacje czy na uczelnie potem... Potem pewnie zaczne polować na jakieś sandałki ale też na drobnym obcasiku moze bez nosków.. Powiem Wam,ze jestem już zmeczona tym ciągłym szukaniem butów...:/ To nie jest sprawiedliwe, niektóre kobiety z rozmiarem 37-.. mogą wybierać przebierać w butach a my... Ja to jak znajde 34 to jest cud:P Kupiłam w Ryłko w lutym 33 buciki z noskiem odkrytym, dobrze się noszą,ale trzeba przyznać tanie to one nie były:/ Poza tym w Ryłko niewiele jest tych małych rozmiarów.. Ostatnio całe KDT w warszawie obleciałam,ale tam mnie ludzie wyśmiewają mówiąc 'nie tu TAKICH rozmiarów nie mamy' heh... Od 35 można coś znaleźć, mniejsze nózki tam nic nie znajdą dla siebie.. W butach dziecięcych zaczęłam ostatnio szperać czy na allegro czy w smyku.. Czasem ale to bardzo rzadko mozna cos znaleźć dla siebie i to w calkiem niskich cenach (w koncu to buty dziecięce;P) ale bez przesady mając 20 lat nie bede chodziła w butach, w których moja siostra młodsza chodziła ze 3lata temu z kokardkami na pół buta i kwiatuszkami... Jeśli możecie coś doradzić gdzie mogę pójść poszukać bucików dla siebie napiszcie, wklejcie załączniki.. Jestem z okolic Warszawy takze najlepiej jeśli to byłyby sklepy w centrum, gdzie będe mogła pojechać i poprzymierzać.. Chyba,ze macie cos ze sprzedazy wysyłkowej.. Będę wdzięczna, pozdrawiam wkkw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×