Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karen_p

Nowe mieszkanie

Polecane posty

Kupiłam nowe mieszkanie i mam problem, a mianowicie może mi doradzicie jak je urządzić, jakie kolory obecnie są modne ? chciałabym aby było to mieszkanie w nowoczesnym stylu, ale również wypełnione ciepłem z domieszką charakteru typowo rockabilitowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że nie trzeba aż tak bardzo podążać za modą :) Grunt byś to Ty dobrze się czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram w całej rozciągłości. Nigdy nie mogłam zrozumieć, o co chodzi z ta \"modnością\" ;) Jak za pół roku zmieni się moda, to zrobisz remont? :D A nowoczesność jak dla mnie to z reguły jasne, chłodne barwy, dużo pustej przestrzeni, goła podłoga i jakiś jeden ostry akcent (czerwona ściana, albo nowoczesne malowidło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, płynąca rybko. Link nie działa, a chętnie zobaczyłabym Twoją elegancką wiejską chatkę, bo takie klimaty są mi bliskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle mnie zrozumiałyście, bądź ja źle ujęłam temat :) nie chce podążać za modą, nie mam po prostu pomysłu na urządzenie mieszkania, dlatego bardziej chodziło mi o porady z tym związane np jakie kolory byłyby najlepsze, gdzie kupujecie meble ? Czy może wspomagacie swój wybór jakimiś trendami z katalogów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerko - link trzeba jak zwykle skopiowac i wkleic do paska u góry, ale poza tym trzeba jeszcze wykasowac przerwę która się pojawiła po \"72\" - wtedy działa :) Bardzo mi się podoba to lustro obramowane mozaiką :D karen - dla mnie najlepszy jest zielony, bo go lubię. I tak mam sypialnię właśnie pomalowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica_krola
ja szczerze mowiac podstawe mam standardowa i kupowalam jak leci - biale meble z ikei, jesli chodzi o sprzet agd to hurtem kupowalam na agito inoxy bo mi pasowaly. teraz dopracowuje detale - glownie za pomoca kolorowych tkanin, kwiatow,plakatow - generalnie marzy mi sie mieszkanie takie troche secesyjne, art deco i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o kolorach żołty, pomarańczowy ? nie chce pomalować ścian a póżniej okaże się że nie mogę wytrzymać w mieszkaniu ;) co do ikei słyszałam, że meble te są dosyć tanie, ale niezbyt trwałe, może macie inne propozycje niedrogich sklepów meblowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze ci sie moja mozaika podoba. Moze doradzicie jakas lampke nad lustro? Co do jasnych kolorow. Ja mialszkalam przez poltora roku we wscoieklym pomaranczu. Poczatkowo chcialam go przemalowac ale poniewaz to bylo wynajmowane mieszkanie to odpuscilam. Potem tak sie przyzwyczailam ze chcialam sama w swoim mieszkaniu zrobic taki pomarancz. Ogolnie daje mile uczucie ciepla i przytulnosci szczegolnie w zimie. Ja jednak sie zdecydowalam na beze a szalony pomarancz zrobilam tylko w jedny pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica_krola
co do mebli z ikei to ich trwalosc duzo zalezy od tego jak sie je skreci ;) :) moi rodzice maja kuchnie od nich juz z 10 lat i trzyma sie naprawde super, totez bym nie przesadzala. co do mocnych kolorow, ja mieszkalam 2 lata w intensywnie czerwonym pokoju. wygladalo to super, ludzie sie zachwycali bo naprawde mielismy to fajnie urzadzone, ale na dluzsza mete jednak meczylo. teraz zamierzamy sobie pomalowac na taki kolor tylko przedpokoj, a pokoje juz lagodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak autorko urzadzilas swoje mieszkanie? ;) wrzuc zdjęcia i się pochwal, bo ja mam dylemat a pytalas o sciany w kolorze zolto pomaranczowym, ja tak wlasnie zrobilam w swoim saloniku z aneksem kuchennym :) tzn. tylkie jedna sciana pomarańczowa:) duzy masz metraz? :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala w rozterkach
sweet dreams, jaki kupilas w koncu okap? mam ten sam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×