Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolewerynka

14-latka

Polecane posty

Facet się wykręci w zwykłej sytuacji, ta jest ścigana z urzędu, bo doszło do czynu zabronionego. Chłopak zwyczajnie popełnił przestępstwo. Z racji wieku, kosekwencje będą jednak raczej łagodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
chciało się jej ruchać w tym wieku to powinna urodzić ,teraz bedzie myslala ze wszystko jej ujdzie plazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obawiaj się, że uzna, ze wszystko ujdzie płazem. Nie wiem czy w jej wieku było dobre wyjście. Aborcja na 100% nie zostanie bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
inna by musiala urodzic, a tu mamusia latala z coreczka na policje i dostaly przyzwolenie na aborcje. ta matka jest chyba glupsza od tej gowniary,do 16roku zycia jeszcze mze usuwac spokojnie przeciez m prawo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
moze sie zle wyrazilam chhodzi mi o to ze wspolzycie z osoba ponizej 16 czy 15 roku zycia jest nielegalne-to bylo napisane z przekasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKAOWE OKO
A MNIE TO DENERWUJE żE CAłA POLSKA GADA O TEJ BIEDNEJ DZIEWCZYNIE. jest bardzo duzo takiech przypadków, ale nikt tego tak nie rozstrząsa. To wredni dziennikarze chcą zarobić na cudzym nieszczęściu. Teraz wszyscy \"mądrze\" doradzają tej 14-latce,żeby wychowywała dziecko, ale to nie oni będą je wychowywac chodząc jeszcze do szkoły, bez ojca, w trudnych warunkach. Dobrze się mówi, jak się samemu nie jest w tej sytuacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to też denerwuje. Dziennikarze musieli o czymś pisać. Szkoda gadać. Najgorsze jest to, że nasze społeczeństwo jest takie, że zlinczują za aborcję i zlinczowali by ją gdyby to dziecko urodziła. W naszym kraju taka osoba ma niewielkie szanse na normalne funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie zawsze bedzie
zle ! usunie - morderczyni, odda do adopcji - wyrodna matka, urodzi i wychowa - też źle "bo po co sobie tak życie marnować"! takie niestety mamy spoleczeństwo! ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAKAOWE OKO
Decyzja należy TYLKO I WYŁĄCZNIE do tej dziewczyny i nikt nie ma prtawa jej oceniać. A to zamieszanie jakie dziennikarze zrobili wokół niej bardzo źle wpłynie na jej psychikę. To normalne,że matka chciała pomóc córce i próbowała załatwić legalną aborcję, bo chyba lepiej, aby zabieg odbył się w normalnych warunkach, niż gdzieś w piwnicy, jak to niektórzy lekarze wykonują i narażają zdrowie i życie pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończyliby wreszcie
z ta sprawą.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie już skończyli i dobrze, ludzie zapomną, znajdzie się inny bulwersujący temat. Ja myślę, że takich zabiegów jest przeprowadzanych zdecydowanie więcej, tylko nielegalnie, po cichu. Tak naprawdę niewielu rodziców chciałoby żeby dziecko urodziło dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×