Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sexylady24

jaki biustonosz do tej kiecki

Polecane posty

nie mam zbyt duzych piersi sa takie w sam rtaz pełne \"B\" :)NA WESELE PLANUUJE ISC W W SUKIENMCE BEZ RAMIACZEK I WIOLALABYM MIEC STANIK nie wiem czy taki bez ramiaczek bedzie odpowiednio eksponowal moj biust i czy taka sukienka rowniez mi w tym pomoze czy raczej spłaszczy moja skarby;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashyn
Jeśli kupisz odpowiednią bardotkę, to powinien utrzym,ać i ładnie podnieść biust. Ale żeby znaleźć idealny biustonosz, to musisz się trochę nachodzić i naprzymierzać. Żczę powodzenia. Aha, nie wyobrażam sobie, żeby ramiączka ci wystawały, ani w kolorze biustonosza, ani sylikonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik w dobrym rozmiarze przede wszystkim ;) Dlatego zapraszam do wymierzenia się (pod biustem na maksymalny ścisk i na wYdechu, w biuście luźno) i sprawdzenia rozmiaru choćby tutaj: http://www.bra-fitter.prv.pl/ Pewnie nic z B w nazwie nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala79
Mim zdaniem bardotka, ktora odpowiednio podniesie biust (nie wszystkie podnoszą bez amiączek!) lub stanik push-up, który mozna nosic bez ramiączek a ładnie ten biust podniesie (trzeba rowniez pamietac, że nałożona na stanik sukienka również go przytrzyma). Dobrzem ze teraz mozna w sklepie przymierzac biustonosze, wiec radze tak zrobić. Nie kupować na "palę" bo potem okaze sie, ze stanik bez ramiaczek nie podnosi, splaszcza piersi i wyglada to tragicznie. Absolutnie nie wyobrazam sobie silikonowych ramiączek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymierze sie jak radzicie ale mysle ze \"b \" i tak wyjdzie:]w kazdym razie musze poszukac tej bardotkitzn w sumie moze najpierw jednak pomysle o sukience bo poki co mam tylko wizje i jeszce daleka droga do jej spelnienia:]w dodatku wizja ta jest jeszce bardzo niewyrazne;/a wesele za 3 tygodnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiddo0
przede wszystkim ta bardotka musi byc odpowiednio waska w obwodzie bo inaczej niczego ci nie podtrzyma ile masz obwodu pod biustem ciasno mierzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×