Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badluckgirl

Dostałam dzisiaj tzw.kosza

Polecane posty

Gość badluckgirl

Ale to boli ! Człowiek czuje się poniżony,obdarty z godności,nagi.... Straszny wstyd i upokorzenie. Doświadczył ktoś tego ? Jak sobie z tym radzić ? Boję się że uraz zostanie mi już na zawsze i teraz będę się bała startować do kogokolwiek...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz zagadalam do chlopaka. Olał mnie. Wiecej sie nie odwazylam. Glupio mi bylo potem jak go widzialam, ale potem okazalo sie, ze to przyglup nr 1 na osiedlu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak85
pff a gdzie te silne kobiety ??? tak na poważnie...teraz wiecie jak się facet czuje...może teraz bardziej docenicie jak faceci się strają itd...bo każdy facet nie jednego kosza w życiu dostał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukoszony
koszy od kobiet dostałem tak wiele, że mogę spoko kwiaciarnię założyć i sprzedawać te zwrócone kosze z różami ponownie za połowę ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałem wiele razy i nie robię z tego tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badluckgirl
A najgorsze jest to,że nic nie wskazywało że dostanę kosza,chłopak wydawał się mną zainteresowany :-/ Jednak gdy zaproponowałam spotkanie,powiedział że musi się zastanowić,a potem mnie unikał. Straszne upokorzenie.Moje poczucie własnej wartości osyluje teraz w granicach zera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebulka87
Też miałam Twój przypadek identyczny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×