Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika pir

sa tu take jak ja?

Polecane posty

Gość monika pir

z mężem i dzieckiem, a mimo to nadal myślące o kolesiu sprzed wieeeelu lat? o pierwszej miłości? Czy powinnam się leczyć? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika pir
to jest chore! skad to sie beirze? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika pir
jakie sciemy?? spotykacie sie? :( to tez moj byly... moj peirwszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze skąd ja to znam...
mam dokładnie to samo....i poradzić sobie kompletnie z tą sytuacją nie umiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika pir
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze skąd ja to znam...
oj zdziwiła byś się ile kobiet ma podobny problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam się głęboko nad tym zastanowić żeby nie okazało sie potej jak odejdziecie że wyobrażenie o byłym nie minęło się z rzeczywistością i nie prysło jak bańka mydlana bo codzienne życie okaże się inne i nie będzie do czego już wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze skąd ja to znam...
szukałam już na kafe - i cała masa topków kocham dwóch facetów jednocześnie! np. męża i przyjaciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piate kolo-ja wlasnie strasznie sie tego boje,i nie chce nikogo skrzywdzic,staram sie myslec o wszystkich i rowniez o bylym zeby jemu tez czar nie prysnal i zeby sie nie rozczarowal i po wszystkim nie kopnąl mnie dupe:(mysle caly czas,z drugiej strony mam do konca zycia zalowac?jeny ale to zycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam męża
ale faceta -którego nie kocham :( Jestem z nim,z lęku przed samotnością,a marzę o innym-jendak ten "inny" mnie nie chce :( To jest dopiero kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to umysl plata Wam figla..jak sie czyta o milosci to z naukowego punktu widzenia jest to jakis rodzaj porzadania z reguly tego co nie osiagalne..chemia, zauroczenie..trudno powiedziec. uczucia potrafia byc bardzo silne i szalencze, ale czesto da sie je jakos wytlumaczyc i zabic...kiedy tak sie nie dzieje...zaczyna komplikowac sie cale zycie...oczywiscie jesli jest wiecej niz dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze skąd ja to znam...
straszne to uczucie być z kimś i myśleć o innym...poczucie winy jest coraz większe... nie ma z kim pogadać i tylko ryczy się wieczorami w poduszkę! przykre to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dziwne co napisze, ale wiekszosc problemow wynika z tego, ze ktos kiedys postanowil, ze ludzie beda sie laczyc w pary i spedzac juz razem cale zycie... a przeciez natura czlowieka jest inna. mezczyzni czesto zdradzaja partnerki, a te kochaja kogos w ukryciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana dokladnie tak jest,moj byly jeszcze na dodatek tydz temu wyjechal do anglii,spotkalismy sie zaraz przed jego wyjazdem,oczywiscie bylam na tyle trzeźwa ze do niczego nie doszło bo nawet jesli sie rozwiode to nie chce ludzie nie chce zdradzic meza poki z nim jestem!mysle o bylym jak sie klade,jak wstaje,jak gdzies jade,jak slucham muzyki,rozmawiamy na gg,przez skypa smsy...do wrzesnia,bo on wraca wtedy i chcialby ze mna byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
los często płata takie figle wiem bo sam byłem w takiej sytuacji i to niedawno tylko że to mnie los wychujał właśnie :D:D dobrze się zastanówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam męża
kochanka twojego męża2-masz dopiero 21 lat,całe życie przed Tobą,nie zmarnuj go u boku kogoś kogo nie kochasz,idź za głosem serca.Poza ttym ( wielkie sorry naprawdę ) skoro tak wcześnie wyszłąś za mąż to czego innego można się spodziewać ? Ludzie młodzi,głupi,szybko się hajtają bo np wpadka i potem jest płacz i zgrzytanie zębami,gdyż "miłość" bardzo szybko wygasa. Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×