Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Filipinka88

Jaki krem z filtrem dla niemowlaka30 czy 50 i z jakiej firmy?

Polecane posty

Gość pamietaj filtr
Nie wiem na jaką firmę się zdecydujesz, ale pamietaj, żeby byl to filt mineralny - sa bezpieczniejsze dla organizmu i mniej toksyczne od filtrów chemicznych, ale wymagaja cześtszej reaplikacji. popatrz sobie na firmę Kolrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ziajke 30 i nadal zresztą mam. i tak z niemowlaczkiem nie wyjdziesz na dwór w samo poludnie w najwiekszy upał. Wydaje mi sie ze 30 spokojnie starcza. Malej slonce nie poparzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niemowlaka stosowałam 30 z firmy Soraya.I dla mnie jest najlepszy bo do tej pory jesteśmy tylko na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się na 50 z Avon-u?A jak z małą na dwór wychodę to i tak paraolka ją od słońca zasłaniam tak żeby na nia nie świeciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka88 -parasolka nie uchroni malucha przed promieniami UV czy UVB zreszta maluchy powinny siedzieć w tzw.pólcieniu. Ja teraz używam 50 z iwostinu a rok temu miałam z chicco, ale bardzo ciężko się wchłaniał:( maluszka smaruj jakieś pół godz przed wyjściem nawet jeśli jest w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioderma fotomax dla dzieci- 50.jest w spraju i nie jest tepy jak pozostale kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditrevi
Jezeli chcecie kupic faktycznie skuteczne firmy, to tylko z firm aptecznych: Bioderma, Avene(dla mnie najlepsze), LPS. Z Avonem dajcie sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smarowałam małą kremem z nivea 30 ale juz sie kończy i chcę kupić jakiś inny.Bo mi zapach tego nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×