Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kenta

Dzień ojca- pytanie do przyszłych mam...

Polecane posty

Czy kupujecie ojcom dzieci jeszcze nie narodzonych preznety na Dzień Ojca? Ja jestem w ciązy, na Dzień Matki dostalam od niego prezencik, sukieneczkę ciążową i śliczną dedykację... co mozna kupić, zrobic, dać takiemu przyszlemu tacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie kupuje bo sie obrazilam :P a co mozna kupic? koszulke z napisem bede super tatą :d albo cośik takiego fajnego. albo jakis kubek ze śmiesznym napisem, czy poszewkę na poduszkę... no chyba ze chcesz jakies "prezenty"... Jkabym ja miala kupowac to bym wląsnie taką koszulke kupila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, o koszulce też myślalam ale kiedyś uslyszalam od niego, że chcialby taką dostac od dziecka, jak juz będzie wiedzialo co to znaczy i co to jest a nie teraz, tak naprawde ode mnie... Kubek nie... chcialam kupic siostrze kubek to powiedzial że to juz przezytek... Ale poduszeczka mnie zaciekawila... Jakbym tak sama zrobila...? Mogloby być ciekawie... I taki sam napis na poduszce może? no bo co tu kupić niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w ciąży to ja nic nie dawałam i mąż mi również na dzień matki nie dał :) W tym roku tatuś zapomniał o niespodziance dla mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te body tam sa fajne... ale nie dojda na poniedzialek... Za późno pomyslalam... No ja wlasnie dostalam więc nawet z tego powodu powinnam mu coś sprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja wolalabym raczej wiedziec co można kupic na prędce a nie że nie kupujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princopolo mam to smao :D w zeszlym roku dostalam najdurniejszy prezent swiata ale dostalam a tym roku nawet zyczen nie zlozyl ani nic... no to niech spada banany prostowac tez mu nic nie dam i zyczen nie zloze... mania podrosnie to albo bedzie pamietala albo nie. jej sprawa... za to w dzien ojca czeka nas niespodzianka bo idziemy na USG :D a wczesniejsze mielismy w dzien matki :D:D chociaz NFZ o nas pamieta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, miedzy Bogiem a prawda to za prezenty "na prędce" to chyba każdy dziekuje.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kenta a moze zaszalejcie i idzcie w dzien ojca na usg 3d a potem na lody :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze nie mam za bardzo kasy na az taki wypad, lody tak, ale usg to jednak droższa sprawa... nie mówię że na prędce, znaczy tak na odwal się, ale że to już za 3 fdni i wszelkie allegro odpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ----- :D MY to zawsze mówiliśmy że będziemy dziecko uczyli by pamiętam i o mamie,tacie,dziadkach itd bo jak by nie było to jest super słodkie :) Ja to cały dzień czekałam aż synek za namową tatusia przyjdzie z rysunkiem pełen bazgrołów i da buziaka :D A tu klapa :P Dlatego najlepsza broń to rewanż :D :P A żeby głupio było iż pamiętałam :D:D:D i synek da tatusiowi -palaczowi wspaniały prezent :P http://allegro.pl/item385725064_super_kaszlaca_popielniczka_dzien_ojca_pluca_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie kojarze sobie nic takiego w mojej okolicy... Żadnych fajnych, ciakwych sklepów :( Porażka... Ale cóż... Będę musiala wybrac sie na poszukiwania gdzieś dalej... :) dzięki dziewczyny za porady... Jak tylko znajde śpiochy takie albo mozliwosc zrobienia poduchy to dzialam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś na allegro widziałam taką koszulkę "jestem zajebiście żonodzieciaty" czy coś w tym stylu, ale nie chce mi się szukać, Fajowa była. A kiedy jest dzień ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×