Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka tam ...

dziwna ginekolog

Polecane posty

Gość taka tam ...

Mam kolezanke ktora od 1,5 roku stara odzidzie . Nie ma pieniedzy wiec chodzi do lekarza panstwowo. Kobita przpisuje jaj tylko luteine i karze kupowac testy owulacyjne ( nie bede mowiła ile one kosztuja ) . Ja poszlam pierwszy raz do gina 2 tyg. temu powiedzialm ze od 3 msc staram sie dzidzie i nic nie wychodzi . Zaraz skierowala mnie na 8 badan. ( chodze prywatnie)Powiedzialm to kolezance , mowie jej idz do niej i powiedz niech ci da skierowanie przeciez jak mozna 1,5 roku sie leczyc w ciemno bez badan PARANOJA moim skromnym zdaniem. Wiec dzisiaj była u lekarza pokazala jej te badania , ze kolezance gin takie kazal zrobic . A ona na to : To pewnie kolezanka leczy sie w poradni niepłodności bo takie badania to tam sie robi . Lh ,FSH,estradiol, progesteron , tsh,prolaktyna, Toxo, powiedziaal ze LH juz robila bo kupila testy owulacyjne ? ! A mnie kazano Lh zrobic z krwi ? kto ma racje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppooooooooo
dziwna to jest koleżanka która półtora roku chodzi do lekarza który ją zlewa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te badania co wymienilas np tooxo i tsh to zwyczajne badania. kazdy powinien wiedziec jak sie miewa jego tarczyca niezaleznie od tego czy stara sie o dziecko czy nie... nie wiem jaki wplyw ma toxo na to ze nie mozna zajsc w ciaze ale przed planowaną ciaza warto ją zrobic! wiadomo ze gin panstwowo skierowan tak chetnie nie daje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna30
no Twoja ginekolog to chyba PRZESADZA!!!!!!!!!! Testy na niepłodność robi się zazwyczaj po 2latach a nie trzech miesiącach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie rób histerii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
Moja kolezanka pochodzi bardzo z biednej rodziny. A intelektualnie tez nie za bardzo. Kocham ja jak siostre i marwie sie ta sytuacja. Ona myli ze tak ma byc u ginekologa ze wszystko jest dobrze bo nigdy nie byla prywatnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech lepiej zmieni lekarza, bo pewnie pani doktor, nie chce obciążać nfztu badaniami, jakby koleżanka poszła do niej prywatnie, to by jej skierowanie napewno wypisała :) Koleżanka powinna sobie zrobić wszystkie hormony, nie tylko tarczycowe, ale i prolaktyne, hormony nadnerczy. Jak chce mieć dziecko niech zmieni konowała na lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość państwowo tak zlewaja
wiem z wlasnego doswiadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
chyba lepiej miec ginekologa nadgorliwego niz olewjacego temat 1,5 roku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, tylko jest jeden problem, jesli koleżanka ma takie problemy finansowe, to po co decyduje się na dziecko? Może niech sobie odpuści teraz, a wróci do tematu jak jej sie sytuacja ustabilizuje. Dziecko to są koszty, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie co wydala twoja kolezanka na t testy owulacyjne, ktore w sumie nic nie warte sa, to mogla juz kilka razy pewnie pojsc prywatnie. bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska sluzba zdrowia porazka
To co się dzieje w polskiej służbie zdrowia to porażka. Dopóki sam nie wywalczysz to nic nie dostaniesz. Ja raz w roku chodze do mojego lekarza rodzinnego i proszę go o skierowanie na badania. Od gina też biorę na badania hormonalne raz na jakiś czas. Ale gdybym się z nimi nie kłóciła, ze mi się należy raz w roku to by mi nigdy nie zaproponowali sami. A należy mi się po płacę składki i mam prawo do skorzystania z podstawowych badań. Tyle trąbią o profilaktyce, żeby chodzić na badania, żeby kontrolować swój stan zdrowia bo np. Rak wykryty wcześnie jest całkowicie uleczalny. Po co te kampanie skoro nijak idą w parze z rzeczywistością? O swoje trzeba walczyć niezależnie od tego czy chcemy mieć właśnie dziecko czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluci dziecko to sa koszty i owszem ale kurna nie takie jak opieka lekarka prywatna i koszty badan są nieporównywalnie wieksze! Nie wiem jak u was ale u mnie wizyta u dobrego lekarza to 200 zl... a takich wizyt przed zajsciem w ciaze i w ciazy musi byc duzoooo... plus badania... a jesli sie okaze ze cos nie tak i potrzebne sa leki itd... chyba nie wiesz jaki to koszt. Dzieko to przy tym pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
Powiedzcie mi cos o tym badaniu Lh ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d55525
do połoznej 30 ---> a dlaczego nie mozna zrobic wczesniej tych badan? po co tyle czasu czekac? lepiej wiedziec wczesniej co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0-0000000000000000000000000
belluci jakby wszyscy tak podchodzili do tematu to dzieci mieliby tylko bogaci. a ja też chodzę do lekarzy na NFZ i niestety sie wykłócam ale dlaczego mam im darować niemałe obowiązkowe składki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mamani są kobiety, które całą ciąże prowadza u lekarza państwowego i kosztów wiekszych nie ponoszą, ale skoro teraz nie stać jej na lekarza, to co będzie z dziecinką? Niech sobie wykupi ubezpieczenie w PZU . Ja płace 90 zł miesięcznie i mam opiekę w lux medzie, wszystko mam za free i naprawdę jestem bardzo zadowolona, jestem tam 3 miesiące, a badań mam wykonanych ponad 50 w tym hormony ( wszystkie, morfologia pełna, badania na toxo, różyczki i inne wirusy, usg piersi, tarczycy, narzadów rodnych ) I dostep do lekarzy każdej specjalizacji. teraz jestem na początku ciąży, juz miałam robioną betę dwa razy dostałam leki na podtrzymanie. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię o bogactwie, ale ogólnie wszystko jest teraz takie drogie, a dzieci sporo wymagają. Ja absolutnie nikomu nie bronię mieć dziecka, daleka jestem od tego, ale przynajmniej trzeba mieć jakieś stałe dochou, to jest minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
Ona pracuje jej mąz pracuje maja srednia krajowa .Zyja od wypłaty do wypłaty . Znowu nie maja tak zle ze głoduja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
Dziecko nie jest tylko dla bogatych !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie jest tak źle, napisałaś wcześniej tak, jakby żyła w ubóstwie. Niech pójdzie do PZU i dowie się o takie ubezpieczenie, tam zrobi za darmo wszystkie potrzebne badania, może ma problemy hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
a co to jest za badanie LH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ...
a w przetłumaczeniu ?? bo ta lekarka powiedziala jej ze to badanie czy ma sie owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w kilku slowach to chormon wytwarzany przez przysadke mózgowa ktory ma za zadanie doprowadzic do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
arvena racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
arvena racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
arvena racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
ups przepraszam cosik sie kilka razy kliknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×