Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PACHNąCA

Mazda 6 -potrzebuję pomocy

Polecane posty

Słuchajcie potrzebuję pomocy w ocenie czy warto kupić nową mazdę 6. Może macie linki do jakiś testów albo sami możecie coś powiedzieć na temat silnika, wyposażenia, awaryjności itd... czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibek033
ale sedan, hatchback czy kombi?? no i o jakim silniku myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi się sedan, jakiś ciemny kolor np wiśniowy metalik a silnik to nie wiem 2,0 140 km diesel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernando.martinz
na temat jazdy Mazdą 6 to nic powiedzieć nie mogę, bo jeszcze nie miałem tej przyjemności, ale byłem w salonie w Warszawie i oglądnąłem sobie taka dokładnie. Wyposażenie ma niezłe: audio Bose, sterowana głosowo nawigacja z 7-calowym ekranem dotykowym, rozbudowany komputer pokładowy, Bi-ksenony i Bluetooth. I na twoim miejscu tez bym wybrał silnik disela, jest cichszy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki bardzo za pomoc.w przyszłym tygodniu może uda mi sie umówić na jazdę tym autkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolog2012
W najnowszym rankingu ADAC EcoTest, ogłoszonym przez czołowy automobilklub Europy, model Mazda6 1.8 MZR Exclusive zdobył za rozwiązania ekologiczne łącznie 80 punktów oraz notę 4-gwiazdkową. Więc jeśli zależy ci na samochodzie mało uciążliwym dla środowiska - zdecydowanie wybierz ten model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×