Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khaledonia

napalony czy zauroczony?

Polecane posty

Gość najlepsza jest ta która
napisała :"nigdy mnie nie macał, bez mojego wyraźnego polecenia," Jasne, że może odczuwać wyższość nad autorką tego tematu, skoro jest macana tylko na polecenie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
wez go na przeczekanie, nie pozwalaj mu sie obmacywać , powiedz mu otwarcie , ze Ci sie to noe podoba , ze to za wczesnie dla Ciebie, jeśli i tak bedzie dzwonił i chciał spotkania to może wart jest dlaszej znajomosci , ale na moje oko to on chce Cie przelecieć i potem zostawi , normalny facet nawet jak ma ochote to umie sie powstrzymac i raczej czeka na reakcje dziewczyny anie pcha łapy i opowiada jak on długo sexu nie uprawiał , chyba to jakis małolat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
on ma 30 lat... ktos tu pytał o jego imie, jestem ciekawa czy to jakas była jego dziewczyna czy kto... czyzby swiat byl tak maly?! ... kiedys juz zakumplowałam sie z była dziewczyna mojego również byłego juz wtedy chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprota
30 lat a Ty ile masz? Na moje oko to z tego nic nie bedzie chyba , ze masz ochote na sexik to korzystaj zokazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten koles ma na imie
autorko wiek sie nie zgadza wiec nie jest to ta sama osoba...ale znam ten typ facetow...odpusc go sobie bo jak sie Toba zabawi to szybko on Ci odpusci....szkoda Twoich lez potem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
to ten którego znasz nie jest z Poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
on jest Poznań/Piła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten koles ma na imie
nie jest z tych okolic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napaleniec. A ty naiwna i gupia (odróżniając od: głupia), jeśli wierzysz w "uczciwość" jego zamiarów co do siebie:> Dziewczyno, może i od 3 lat nie trafiasz na rewelacyjnych facetów, ale ten też rewelacją nie jest :P Nie bądź zdesperowana. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettttkaaa
To o czym piszesz nie jest objawem uczuć, te czeste esemesy, umawiania sie na randki a nie spotkania i mówienie "moja" facet używa zwyczajnie prostych chwytów żebyś uwierzyla w to , że tak sie niby w tobie zakochal szybko, że tak na niego dzialasz, cel jest jeden ...seks..... jak cie zdobedzie to sama zobaczysz, że przestanie już być niby taki zakochany i na esemesa bedziesz czekać dwa dni albo wcale nie napisze facet, który spotyka sie z kobietą , jest w niej zakochany i myśli poważnie nie zachowuje sie tak , sznuje ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
a ja mysle,ze facet jest zauroczony-zalezy mu-odpisuje na smesy,chce sie w kazdej chwili spotykac-toz to sa klasyczne objawy tego,ze mu zalezy!~!! a ze mu łapki leca do ciebie? co w tym dziwnego? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettttkaaa
jak pożyjesz jeszcze troche to zrozumiesz jak odróżnić seksualnego napaleńca i desperata od normalnego faceta, któremu zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
Anetko...czy to było do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywacz z lasu
oj jakie wy naiwne jesteście hehe ;) szczególnie ty awril jesteś akurat materialem do wywleczenia w pierwszej kolejności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettttkaaa
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
skoro tak,Anetko,to trafiłas kula w płot-prawdopodobnie mogłabym byc twoa matka...troche zycia juz za mna i doswiadczenia zyciowego takze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
szkoda ze nie mozna zajrzeć komuś w duszę... w kazdym razie skoro sie z nim nie przespie za szybko moze nie bedzie mu sie chcialo czekac i sam sobie pójdzie w długą... mowił ze on jak z kims sypia to sie przywiązuje ale co mial mi powiedziec.. w więzieniu tez wszyscy mówią że sa niewinni.. ps. nie jestem desperatką tylko podoba mi sie w nim jego energia.. a nie podoba ze nie ukrywa swojego głodu... a co mnie obchodzi jego głód, przeciez zawsze moze isc do nightclubu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
khaledonio-napewno nieidz z nim szybko do łozka-to bedzie test dla niego-jak sie szybko zniecheci,to bedzie znak,ze zalezało mu tylko na seksie...jak bedzie cierpliwy i wytrwały,bedziesz wiedziała,ze zalezy mu na tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anettttkaaa
:) hmmm moją matką to raczej nie bardzo bo musialabyś być już dawno na emeryturze a nie sądze żeby tak wlaśnie bylo :) a co do doświadczenia to , nie obraz sie ale jeśli chodzi o facetów to można mieć z nimi cale życie zle doświadczenia i dokonywać zlych wyborów ..... wszystko zależy od osoby być może nie przeczytalaś dokladnie tego co opisala autorka , a być może przeczytalaś i takie wlaśnie masz zdanie moje jest krańcowo inne pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
faktemjest ze-nie jestem na emeryturze:) - nie przezytałam wszystich wpisow,tylko kilka pierwszych:) -kazdy ma prawo miec swoje zdanieja szanje twoje,ty moje i jest ok:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
sorki za brak literek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszyniankaa24
wg mnie to napaleniec, a te jego gierki sa tylko po to abys czula sie zauroczona , moze zakochana i oddala mu sie jak najpredzej. troszke znam facetow, zrobia wszystko aby zaciagnac dziewczyne do lozka, a potem....juz tak pieknie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
awril ... nie wiem ile masz lat ale moja mama tez mi mowi ze moze ja za malo czasu chce poswiecic na chlopaka, ze ciagle mnie nie ma, ciagle cos robie... ale ja jej na to powiedzialam ze w tych czasach wlasnie jak sie nie ma czasu to jest sie obiektem pozadania... czasy kiedy mozna bylo otwarcie powiedziec co sie czuje chyba mineły... teraz faceci lubia zdobywac.. im czesciej uslysza "NIE" tym bardziej beda tego chcieli... tak juz jest... niestety :( Ja nauczylam sie teraz nie okazywac z poczatku uczuc bo sie dwa razy przejechałam, kiedys w to nie wierzylam ale teraz juz wiem ze sa faceci dranie dlatego teraz pourazowo boje się że ktoś chce mnie znowu oszukać... to ci zli faceci doprowadzili ze nie ufam, a ufałam jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ on tego nawet
za bardzo nie ukrywa, skoro facet ma 30 lat i byly tylko 3 spotkania , a on już jej powiedzial, że nie kochal sie trzy miesiące a rece mu ciągle krążą kolo jej tylka jak napisala autorka ja bym sobie odpuścila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
dokladnie tak mu powiedzialam -ty chcesz poznac moje ciałko a nie mnie i to jak najszybciej bo 3 msc bez sexu to kataklizm!- po czym usluszalam -ok nie dotkne Cie teraz nawet to moze mi uwierzysz- ....... no OK a co miał mi powiedziec, nadal nie ufam... i nei zaufam... moze mu sie znudzi i odpuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ on tego nawet
a oprócz tych macanek .... rozmawiacie ??? stara sie ciebie poznać, intersuje go co myślisz na jakiś temat, co lubisz , jaka jesteś ??? wasze randki sa fajne , zabiera cie gdzieś, stara sie żebyś milo spedzila czas ??? opowiada o sobie o swojej pracy , rodzinie, znajomych ????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randy men
Dziecko ile ty masz lat Mysle ze pewnie z osiemnascie Facet chce cie bzyknac i na tym koniec waszej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
wlasnie tak, stara sie zeby mnie zabrac tam gdzie bedzie mi sie podobac, zeby pokazac cos czego nie znałam, jak mu wytknelam ze nie podoba mi sie ze wie jaki nosze stanik a nie wie ze lubie muszelki z morza to mnie zaskoczyl bo pamietal ze mu juz to mowilam (ja nawet nie pamietalam ze mowilam) .. juz kilka razy złapał mnie za słowo ze mowilam mu cos co mu mowilam (pomieszalo mi sie co komu mowilam) z tego wynika ze pamieta wszytko co mowilam bardziej niz ja, ja zbyt powaznie na niego nie patrzylam i co mówiłam nie zwracalam uwagi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khaledonia
mam 26 lat a on 30 i z tego co mowił (a mówić mozna wiele jak wiemy) szuka kobiety na związek.. a ja mu nie ufam i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×