Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość liliiiiiiiiiiiiii

ILE SIE POWINNO TYĆ W 3 TRZYMIESTRZE?

Polecane posty

Gość rrrrrrrrrrr
tak kanapka zalezy z czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrr
jutro ide do ginekologa pierwszego lepszego, po recepte na żelazo to zapytam go o wszystko, przy okazji zważe swojego brzdasa, wiem tez że ważenie dzieci w okresie jak są w brzuchu moze sie pomylic do 600gram:( do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rrrr
no to albo kocham słodycze i nie umiem zrezygnować (jak dziecko piszesz), albo dbam o siebie w ciąży. Słodycze, czipsy, paluszki itd to śmiecie, kompletnie twojemu organizmowi niepotrzebne, a dziecku jeszcze bardziej. Cukrów masz pod dostatkiem w innych produktach. A ta wsiekłość - zrób sobie glukozę, jeśli masz prawidłową, to naczy, że wyuczylaś się od dziecka reakcji złość-czekoladka. 2 kg może przytyć tylko grubsza kobita, która jak zajdzie to się zaweźmie i najpierw trochę schudnie. szczupłe dbające o siebie kobitki tyją minimum 7-10 kg. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rrrrrrrrra teraz jeszcze jedna sprawa, mówisz że idziesz po recepte na żelazo.. tak więc moja rada jest taka, jeśli będziesz brała żelazo to ogranicz słodycze i to bardzo.. bo będzie masakra, miałam kilka znajomych z tym problemem.. wyglada to tak: żelazo bardzo działa na metabolizm i niestety działa tak samo jak słodycze, czyli koniec końców nie będziesz sie mogła załatwić przez tydzień a co za tym idzie mogą u Ciebie pojawić sie inne niemiłe ciążowe przypadłości(np.hemoroidy) :(:(mnie to nie dotyczy bo ja mało slodyczowa jestem, poza tym żelazo przyjmowałam w ciąży tylko przez "chwilke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrr
dzienkuje jeszcze raz za wszystko:) i wszystkie uwagi!!! jednym słowem dotarło do mnie że słodycze , czipsy, można się obejsc!!! dowiem sie jeszcze wszystkiego jutro u gina, super że powiedziałas mi z tym żelazem:) nawet nie wiedziałam:( że ma to jakiś wpływ również, teraz ide się kąpać Miłego dnia :) 🌼 wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×