Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klarra80

Dlaczego ma mokre stópki?? Nawet gdy jest chłodno..

Polecane posty

Gość klarra80

Moja córcia ma zawsze mokre stopy jak tylko ściągnę jej skarpetki po chwilli stają się mocno wilgotne, czy to normalne? Ma 4 miesiące, bierze tylko witamine D3 tam nie ma takich skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile dobrze pamietam to sie nazywa nadmierna potliwość czy jakoś tak. Lekarz na to zazwyczaj przepisuje większą daw2ke wit d3 a jak to nie pomaga to sie robi badania na krążenie krwi i coś tam jeszcze. Juz dokładnie nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze Was.
Nie daj sie wrabiać,że to za mało wit.D3 Tylko w Polsce dają takie konskie dawki. Moje dziecko nie dostaje wit.D3 od 4m-ca życia.W anglii w ogóle dzieci jej nie dostają.W irlandii tez. Sprawdz z bad.krwi,czy nie ma za duzo tej wit.D3-wtedy będziesz miała obraz tego co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mojej córki wilgotne rączki i nóżki były objawem ... anemii :( poszłam z nią do lekarza, bo myślałam, że to może początki krzywicy, ale po zrobieniu morfologii okazało się, że hemoglobina, hematokryty i erytrocyty są poniżej normy. Po 1,5 miesięcznym leczeniu po anemii niebyło luż śladu, a stopy i dłonie były sucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×