Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rossinka

Pozwalacie zaglądać na TV swoim niemowlęciom?

Polecane posty

Moja niespełna 5 miesięczna zagląda jak tylko może :o a że mieszkamy w kawalerce to w jednym pokojuwszystko i nie moge czasem tego uniknąć. Ktoś mi raz powiedział, że nie wolno bo potem są problemy z rozwojem, że dziecko będzie nerwowe itp.... prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekneone
prawda to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pozwalam bo tez sie nie da czasem zaslonic i zajac tak zeby nie patrzyla...teraz chyba sie nie da od tego uchronic dziecka no chyba ze bym siedziala w ciszy caly czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie :/ a ona tyle zagląda, jakieś kilkanaście minut dziennie do może pół godziny (zwykle gdy ją przebieram lub noszę na rękach) Będę się starała jak najbadziej unikać, mam nadzieję że nic niedobrego się nie będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej malej tez od czasu do czasu pozwalam zagladnac do telewizora ale nie za czersto i uwazam ze jak taki maluch popatrzy troszke na cos co go ciekawi to nic sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolkaico
ja swojej córeczce pozwalałam oglądać baby tv jest to telewizja dla dzieci do 3 lat bardzo fajne stymulujące bajeczki paula ogląda je odkąd skonczyla 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmmm
a najgorsze sa reklamy, jak sie zaczynaja to moje dziecko patrzy jak w obrazek :o staram sie generalnie bardzo cicho miec ustawiony telewizor zeby dzwieki jej nie przyciagaly, no i nie klade jej przed odbiornikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
moja córka jak tylko widzi włączony telewizor od razu zastyga wpatrzona w ekran, mówię wam - pełna hipnoza :o a reklamy to już całkiem pochłaniają jej uwagę. Czasem to wykorzystuję np. jak nie chce dopić mleka siadam z nią przed TV i od razu przysysa się do butli :p natomiast w ciągu dnia nie oglądam telewizji, bo jakoś albo nie mam czasu, albo same bzdury puszczają. Dopiero wieczorem czasem coś oglądam, ale staram się, by córka nie oglądała, no chyba że jest bardzo marudna, wtedy od razu uspokaja się i nie płacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niepozwalam oglądać tv dziecku, mała ma dopiero 6 miesięcy . Elenasss - bajki ? twoje dziecko ma 3 miesiace !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mój synek też jak zahipnotyzowany. Ma prawie pół roku i szczerze powiedziawszy wszędzie gdzie leży (oprócz w swoim łóżeczku) ma dostęp do telewizora. Jeśli się razem bawimy albo jak je to o tv nie ma mowy, bo nie chcę żeby kojarzył jedzenie z telewizją, tym bardziej, że wtedy chyba nawet nie ma świadomości, że je:) Ale jak ja coś robię a on leży to sobie ogląda ile wlezie. Nie boję się. Dlaczego? Po 1 jest dość duża odległość, a po 2 teraz są takie telewizory i ekrany monitorów, że mają dobrą ochronę dla oczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez kocha tv - ja rano wstanie i kladę ja na macie to od razu patrzy na telewizor i na mnie z wyrzutem dlaczego nie włacze właczam radio bo ona potrafi odrywac sie od zabawy, jedzenia jak tylko sa reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj oglada non stop, czasem musze wyłączać bo jest to nawet ważniejsze od jedzenia. zawsze kiedy musze cos zrobic w domu a widze ze on siedzi w leżaczkui ogląda TV mam wyrzuty sumienia, zdecydowanie wole jak sie bawi zawieszonymi zabawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, co macie za dzieci, ale moje do około 2 lat w ogóle nie interesowała telewizja, nigdy nie patrzały w ekran dłużej niż 10 sekund... a czasem chciałam, żeby sobie trochę poogląddały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×