Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystraszona dziewczyna. com

czy przy takich objawach moge byc w ciazy?

Polecane posty

Gość wystraszona dziewczyna. com

W srodku cyklu kochalam sie z moim chlopaku. Uzywalismy prezerwatywy ale w kluczowym momencie pekla i mimo, ze chlopak od razu sie wycofal troche spermy chyba we mnie zostalo. Przed zblizajacym sie okresem zaczely bolec mnie piersi, ale mocniej niz zawsze. Staly sie doslownie klujace i az czasami musialam zdejmowac stanik i czulam tez bol w czasie chodzenia. W dniu spodziewanej miesiaczki obudzilam sie z bolem podbrzusza, ale okres nie przyszedl. Obecnie spoznia sie juz 3 dzien. nie mam regularnego okresu wiec staram sie jeszcze nie panikowac, ale boje sie. wciaz mam obrzmiale piersi choc nie kluja juz tak jak wczesniej. odczuwam tez lekki bol podbrzusza i wciaz mnie ssie. ledwo zjem objad juz mam ochote cos przekasic.poza tym mam bardzo mokro w majtkach (sorry za wyrazenie). czy to moga byc objawy ciazy? W przyszlym tygodniu chce kupic test i sie upewnic, ale teraz napiszcxcie mi co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to kontroluj jej kolor jesli jestes w ciazy powinna miec kolor bialawy powiedziala bym nawet mleczny i jest dosc obfita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym mowilas ze bola cie piersi a czy nie odnosisz wrazenia ze zrobily sie wieksze ze staniki robia sie male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, te wszystkie objawy mogą być też objawami zbliżającego się okresu, a im więcej jej sugerujesz tym wiecej dziewczyna będzie ich miała, i bardziej będzie je odczuwać. Zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto wieksze piesi sa oznaka ciazy ale nie musza najlepiej jest zrobic test choc nie powiem ze odrazu wyjdzie prawda bo moga to byc poczatki ale tak na dodanie otuchy powiem ci nie martw sie byc moze to tylko spozniony okres i nic wiecej wiem moze cie przestraszylam ale wiem jak bylo ze mna jak spoznial mi sie okres a moge wiedziec ile masz latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokoko nie denerwoj sie ja tylko proboje dziewczynie pomuc ma pytanie ktore ja krepuje martwi sie wiec dlaczego jej nie pomuc owszem test to dobry pomysl ale powiem ci ze czasami nie potrzeba nawet testu zeby wiedziec ze to jest fakt a nie przypuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No możesz być w ciąży ale równie dobrze od czasu tamtego "wypadku" cały czas sie pewnie nakrecalas czy nie jestes w ciazy i sama sprowokowalas takie objawy albo demonizujesz te objawy ktore Ci sie zawsze pojawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 61+11
To sa objawy ciazy, ale upewnij sie idz zrob test, a jesli test bedzie pozytywny na wzelki wypadek idz do ginekologa zeby wiedziec na 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie zrobisz testu? po taki czasie powinien byc jak pozytywny jak coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie denerwuje. JA tylko mówię, bo widać juz się koleżanka nakręca. Swoją drogą jak bardzo nie chce, albo jak bardzo chce, to zawsze będzie miała wrażenie, że jest w ciązy. Naprawde niewiele kobiet, które znam wiedziały na 100 że to ciąża. I większość 99 musiało wykonać test. Żadna z nas nie jest wróżką. A umysł potrafi wiele zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kokokoko z tym nakrecaniem zgadza sie ale wiesz czasem kobieta poprostu wie a test to tylko formalnosc ale nie ma co j proponuje poprostu wizyte u ginekologa i usg to napewno potwierdzi lub zaprzeczy ciazy bo nawt test moze sie pomylic drobny blad w w ykonaniu i problem a lekarz czy uzg nie pmyla sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki ginekolog i usg? Zdecydowanie za wcześnie, nawet ginekolog może powiedzieć, że nie wiadomo. Teraz to tylko test i to najlepiej HCG z krwi. A naprawdę, dla niewielu kobiet test to formalność. Osobiście nie znam takowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm szczeze ja tak mialam dla mnie test to juz byla tylko formalnosc i nie mowie ze bylam z tego powodu szczesliwa chcialam wierzyc ze nie jestem w ciazy ale wszystko na nia wskazywalo i test byl tylko formalnoscia niestety bo bylam za mloda na dziecko mialam 19 lat jak zaszlam w ciaze i bylam pewno nie mniej przerazona jak ta dziewczyna ale teraz nie zaluje niczego mam wspaniala roczna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ginekologa to sie moge zgodzic nie ma pewnosci ale usg raczej jest dobre a co do twoich porad to te sie zgadzam z badania krwi tez wszystko wychodzi i to chyba wlasnie badanie krwi bylo by najlepsze ono nie pozostawi zadnych watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleciały przez tydzien bo stosowalam sie do diety, niestety nastepny lekko odpuściłam i stoje w miejscu. no ale jest 5 kg na minusie. to jest 2 tygodniowa dieta wysokobiałkowa, jest świetna. tylko trzeba sie do niej stosowac. piec posiłków dziennie, w tym dwa to koktail dla sportowców(białko serwatkowe)lub pierś z kurczaka, dwie przystawki np. 10 migdałów, tuńczyk z puszki i obiad np. krewetki w pomidorach albo piers z piekarnika. odstawiamy nabiał, alkochol, węglowodany itd. jak bede miala wiecej czasu założe osobny topic"dieta nowojorska" zeby ta mamusia ktora ma ochote mogla spróbowac tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok masz racje nie bede sprzeczac sie ze starsza kolezanka bo to fakt we wczesnym etapie nie da siedokladnie sprecyzowac czy to ciaza czy moze cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
jak dla mnie to zwykłe objawy przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi, czy starsza czy nie. Ja tylko mówię jak było u mnie i co czytałam wiele razy na kafe, płacz, bo za wcześnie zrobione usg i lekarze straszyli, że może być puste jajo płodowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda21-spoko, niedlugo napisze, bo musze przepisac z takiej ksiazeczki przepisy na 14 dni, a kazdy jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glod moze byc oznaka ciazy ale nie mosi naprawde a brzuszek rosne tylko i wylacznie z jedzenia jeszcze za wczesnie na to zeby rosan ciaze zaczyna byc widac po 3 miesiacau nana24 bede czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
wiele kobiet w czasie około-miesiączkowym pożera spore ilości jedzienia ;) No i brzuszek trochę rośnie - dlatego nie powinno się w czasie miesiączki np. spodni kupować. A test raczej powinien Ci już teraz wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×