Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiuniaWroc

Dobra prostownica

Polecane posty

Chce kupic prostownice, ktora bedzie dobrze prostowac wlosow i w miare nie niszczyc wlosow w cenie okolo 250-300? Jak myslicie kupie za ta cene jakas dobra? Mozecie polecic swoja albo odrazdzic? nie chce kupic w ciemno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie polecam prostownice WIGO. Sama takowa posiadam i jestem bardzo zadowolona. probowalam juz chyba wszystkich innych- zadna nie dala tak znakomitego efektu. Pewno to takze po zcesci wina moich wlosow, gdyz sa dlugie i krecone, jednak WIGO radzi sobiez nimi doskonale. Cena ok 250zl- ja tyle placilam u fryzjerki w salonie jakis czas temu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ja mam jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ;* faktycznie wydaja sie dobre, 210 stopni to chyba musi dobrze dzialac. a jak z niszczeniem wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo tego, iż kiedyś codziennie najpierw suszułam włosy suszarką, a potem dodatkowo używałam prostownicy, to włosy miałam i nadal mam w idealnym stanie :) są gładkie, lśniące, brak jakichkolwiek rozdwojonych końcówek :) aż moja fryzjerka się dziwi :) jednakże wszystko zależy od tego, jakie kto ma włosy. jednym się nie zniszczą, innym od razu ;) a im wyższa temp. prostownicy, tym mniej włosy się zniszczą, bo wyprostują się za pierwszym pociągnięciem, nie trzeba kilka razy poprawiać, jak to jest w przypadku prostownic nagrzewających się do niższych temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do widelec
nie kazdemu szybko przetłuszczają się włosy. Ja np muszę myć codziennie bo mam włosy przetłuszczające sie a to że ktoś nie ma z tym problemu to nie musi myć często. Co do prostownicy to ja polecam babyliss wet and dry- mozna prostować na suchych i mokrych włosach, efekt utrzymuje się nawet przy wilgoci, mam mocno kręcone włosy i tylko ta prostownica daje rade wyprostować je idealnie :-) Koszt to ok 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 33 zł dobrej prostownicy
nie kupisz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggkkjghkl
i tu sie mylisz !!!!!!!! ja mam taka za 30zl. ,ceramiczna i od trzech lat mi sluzy bez poroblemu. prostuje dobrze a musze dodac z,ze moje wlosy ''w orginale'' to taka sianowata szopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam prostownice firmy CHI. Wiem, ze jest dosc droga ale serio warto wydac na nia kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle ...ze
remington

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam taka wlasnie za 50 zlotych mpm produkt od roku i prostuje dosyc szybko i dobrze ( jest lepsza od prostownicy za 120 zl philipsa takiej cienkiej srebrno filetowej bo testowalam u bratowej) ale ta prostownica mnie nie zadowala bo niszczy wlosy i efekt nie utrzymuje sie zbyt dlugo a przy wilgotnej pogdzie to jest masakra :/ dlatego szukam czegos lepszego. Wczoraj bylam w saturnie i testowalam 3 prostownice. 2 remigtona i jedna philipsa. Pchilips za 300 zl z marmurowymi plytkami ale byla duzo gorsza od tych remingtona chociaz te byly tansze. Najlepsza z tych 3 byla remingtons9000 czy cos takiego chyba sie na nia skusze bo jest pokryta diamentowa powloka. Ma ktos moze? Wie cos o tym? pozdrawiam laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam prostownice
Efalock, kupilam przez Internet jakies 3 lata temu (200zl) i jestem zadowolona. Nie zniszczyla mi wlosow, bo mimo codziennego prostowania nadal sa lsniace, nie wysuszone itd. Mysle jednak nad zmiana, bo ta juz troche sie wysluzyla. Na szczescie sama powloka sie nie zniszczyla bo byla cala ceramiczna a nie tak jak wiele innych - tylko pokrywana. Natomiast moja fryzjerka chwali firme BabyBliss, ich prostownice sa male, zgrabne, maja duza moc (to sie najbardziej liczy) i wlosy naprawde dlugo sie utrzymuja proste. Mysle ze teraz skusze sie wlasnie na taka!!! Co do Remingtona - to nie jestem na czasie, ale kiedys nie byly zbyt dobre! Moze sie poprawilo? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam prostownice
zajrzyj na stronke wizaż, tam jest topic o prostownicach naprawde ogromny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Remingtona .. mam prostownicę tej firmy, o czym pisałam wyżej, i naprawdę jestem zadowolona :) więc prawdopodobnie sie polepszyło. jednak może po prostu ja trafiłam na tak dobry model ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam remingtona ale nie taka klasyczna - cienka, tylko taka troche wieksza, dostalam na prezent jakies 2-3 lata temu. moja ma specjalna powloke (nie wiem dokladnie jaka ale chodzi mi po glowie, ze teflonowa). prostuje swietnie i nie niszczy mi wlosow choc uzywam prawie codziennie. takze polecam remingtona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam prostownice
moze ceramiczna? nie wiem jakie teraz robia, jakies parowe? cuda na kiju hehe nie jestem w temacie może już, jednak...co jak co w salonie fryzjerskim zawsze wyprostują włosy lepiej niż ja potrafię sama w domu, chociaż mój sprzęt ma dużą moc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie kupiłam
ostatnio turmalinową w media markt vidal sasoon taka bordowa naprawdę fajna :) (na allegro 145+przesyłka, ja dałam 120)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kupilam ;) babyliss pro 230 ;) jest swietna ;) prostuje sie leciutko, prostownica jakby \"płyneła\" po masle ;D zobaczymy jak z niszczeniem wlosow, dalam za nia w promocji 200zl w media markcie ;) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzalezniona od prostowania
jesli mialabym Ci polecic rewelacyjna prostowniece to bylaby to firma GHD. jest dosyc droga. ja w promocji zaplaciłam za nia ponad 100 funtów, ale nalezy do jednej z najlepszych prostownic na swiecie. prostuje moje długie, bardzo grube i krecone włosy. nie jestem tylko pewna czy jest dostepna w Polsce. prostuje idealnie, nie niszczy włosow i nadaje im blask. jestem nia zachwycona. warto zainwestowac jesli chcesz prostowac włosy prawie codziennie przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×