Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość benny kuleczka

ach te włosy

Polecane posty

Gość benny kuleczka

Mam długie, proste wycieniowane włosy sięgające zapięcia stanika czyli tak do połowy pleców. w piątek mam randewu i chcę je ułożyć w miękie fale tylko kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać :( jak je ułożyć, aby fryzura nie straciła formy po godzinie czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny kuleczka
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna_mama
Ja mam proste i nie podajace sie na falowanie włosy. Ale są do kupienia lokowko-prostownice. Wychodzą niesamowite fale, które trzymają sie cały dzien, nawet bez używania jakichkolwiek zeli etc. Mozesz zobaczyc, czy na Twoje włosy równiez to podziała jak na moje. Nie jest to drogie a efekty są naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zwlaszcza swietne sa
potem szalenie efektowne przesuszone wlosy i polamane koncowki jesli masz podatne na krecenie i fale wlosy to umyj je, potem na mokro rozczesz a potem juz na sucho ich nie czesz jesli w ten sposob nie zrobia ci sie fale to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny kuleczka
chcę mieć fale tylko na ten jeden dzień, potem dam sobie spokój bo wiem, że niszczą i przesuszają włosy :( a jakiś mniej inwazyjny sposób? chciałam kiedys zakupić falownice ale u siebie nie spotkałam jeszcze takiego cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna_mama
Ja używam prostownicy do włosów codziennie (nie tej lokówki, bo ta używam na jakies wyjscia) i nie mam wogole zniszczonych włosów ani przesuszonych. O włosy trzeba umiec dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny kuleczka
jakbym miała więcej czasu na pewno bym sie oddała w ręcę fachowca póki co muszę radzić sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna_mama
ogladalas Magda M. ? Fale wychodzą takie jak miały te dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna_mama
benny ta prostownico-lokowka o ktorej ci napisalam ona przy falowaniu włosów ladnie je prostuje , jezeli dobrze mnie rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×