Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zęby

ósemki-zęby

Polecane posty

Gość zęby

wie ktoś może, czy zęby ósemki usuwa się zawsze u chirurga stomatologa, czy wystarczy zwykły stomatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnica79
Bezwzględnie u chirurga. Nawet jak chodzi o inny ząb rwany z pełnego łuku, to raczej trzeba iść na chirurgię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskusssjjaa
wystarczy u zwyklego stomatologa, ale jesli osemka zatrzymana jest na kosci (czyli nie moze wyjsc calkiem z dziasla) to wtedy tylko i wylacznie poprzez chirurgiczne usuwanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugkjgb
a przeszkadzaja Ci ?? ja mam 4 i mi nic nie przeszkadzajas, po co chcesz wyrwac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodnica79
Do "dyskusssjjaa" - ta, jasne, zwykły stomatolog; zwykły gabinet stomatologiczny nie ma połowy wyposażenia (włączając leki znieczulające i in.), które może okazać się "niepodziewanie" potrzebne do rwania. Czasem z pozoru łatwy przypadek kończy się niezłą "siłownią". U zwykłego stomatologa to można rwać jak Ci się na starość ząb rozrusza, a nie będzie mu się definitywnie spieszyło do wypadnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdniasdovniso
wyrywalam zeba u zwyklego stomatologa - tyle ze prywatnego.. Caly sprzet i znieczulenia byly wiec nie wiem co wy pierdolicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba_kako
pewnie ze u zwyklego, ale najlepiej dobrego, takiego jacy sa w Galerii Usmiechu krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×