Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

niw oceniam twojej wiedzy na temat kulturystyki wisi mi to oceniam tylko to że piszesz jak ci wygodnie by po kimś pojeździć i udowodnić jak zwykle swoją wyższość jak widzę wielu to imponuje dla mnie jesteś po prostu śmiesznym komikiem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bawią mnie chłopcy i dziewczynki, ktore nie rozumiejąc humoru nieco bardziej skomplikowanego, niż zwykły koszarowy dowcip, ciskaja sie oburzeni tak jak Ty to teraz robisz :D to śmieszne :D człowiek napisze cos w co jest oczywistą prowokacją a Ty wlasnie wpadasz i tak sie spinasz, że prawie Ci żyłka w dupie pękła :D To naprawde zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaraz będzie wywód z komika z którego polowa nic nie zrozumie " nie moją winą jest ułomność intelektualna adwersarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde piąte koło czy ty tu
nowy jesteś na kafe, pierwszy post komicznego widzisz? Gość o tej swojej siłowni tyle trąbi, że pewnie zajmuje mu to więcej czasu niż ćwiczenia na niej. A prowokacja była na poziomie "nie-dziewice to szmaty, takiej nie chcę za żonę", więc naprawdę nie ogarniam jakim cudem naciął się na nią czarny nick (bo ktoś nie śledzący forum i zaglądający pierwszy raz, mógłby stwierdzić, że komik jest po prostu zjebem. I pewnie jest, ale w bardziej subtelny sposób :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o gościa z siłowni tylko zastanawia mnie czemu tak bardzo komik musi pokazać swoja wyższość nad innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde piąte koło czy ty tu
Mi chodziło o aktywność komika na siłowni, a nie na tego też ćwiczącego co się przypałętał. Który, swoją drogą, mógłby wyglądać nieźle, gdyby był połowę bledszy, połowę mniej przypakowany, i bez tego gówna we włosach :O i czemu zakładasz że musi, może lubi i go to bawi, a czasu ma za dużo wolnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko zastanawia mnie czemu tak bardzo komik musi pokazać swoja wyższość nad innymi " to problem Twych kompleksów i ubiego w atrakcje oraz zainteresownaia życia... masz niski zasób słów - gdu ktos ma znacznie bogatszy uznajesz, ze on okazuje wyższosc... gdy ktos pisze o o sytuacja i wypadkach o których nie masz pojęcia, Ty myslisz tak samo wylecz kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mam wrażenie że musi i robi to wszystkimi dostępnymi sposobami używając do tego swojej inteligencji ale czemu ?? interesuje mnie jego ludzka omylna i słaba strona a nie boski komiczne jakim się go tu czasem robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spójrz na stopkę
komiczny tez ma słabości i problemy - np. nie może schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ubogiego w atrakcje oraz zainteresowania życia." widzisz oceniasz a wcale mnie nie znasz :D:D:D:D bujaj dalej boski komiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i robi to wszystkimi dostępnymi sposobami używając do tego swojej inteligencji" tak Ci sie wydaje :D ja w to nie wkładam zadnego wysiłku "interesuje mnie jego ludzka omylna i słaba strona a nie boski komiczne jakim się go tu czasem robi " tak robi kazdy - prezentuje sie z najlepszej strony.... tylko, ze niektorzy nie maja czego prezentowac jako pozytywow... znasz ten stan z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"widzisz oceniasz a wcale mnie nie znasz " ide za Twoim tokiem myslenia... oraz za tą paradą prezentacji, w dość demonstracyjny sposob, Twych komplesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu robisz to co zwykle poza tym że musisz pokazać swoja wyższość niczego ciekawego nie piszesz czemu komiczne dalej pytam bo odpowiedź mnie nie zadowala czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czemu komiczne dalej pytam bo odpowiedź mnie nie zadowala czemu ?\" naćpałeś sie czegoś? chcesz zeby Cie facet zadowolił, to sobie idź do klubu dla gejów.... mnie to bawi - chcocby to wlasnie jak sie tutaj produkujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleciały się wszystkie
forumowe cioty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło - boli Cie moja tutaj popularność :D wykaż sie czymś... siedzisz tam za granicą na jakims zmywaku? masz duzo czasu na myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×