Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

Doprawdy A Twój nieslubny jest mniej więcej w Twoim wieku? Bo ja mam młodszego on sie jeszcze chyba obawia ojcostwa. Minus młodszego partnera:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość mój jest 7 lat starszy:) miałabym na twoim miejscu podobne obawy, choć nie ma reguły, niektórzy faceci doskonale nadają się na ojców w wieku 24- lat, inni nawet w wieku 40-stu nie, więc nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy Znam go na tyle(oczywiście faceta nigdy nie mozna byc pewnym),że wiem iż sprostał by sytuacji gdyby maleństwo miało sie urodzić ale chciałabym,żeby mogła razem z partnerem wyczekiwać z zapartym tchem tych dwóch kreseczek na teście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć c.r.e.a.m. i komiczne:-) Komiczne napisz mi na @ jak masz na imie bo nie wiem:-( A się zastanawiałam nad tym ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość- najlepiej niech się twój kochany wypowie sam, czy oczekiwałby tych dwoch kreseczek z zapartym tchem- jestem pewna, ze tak:) cześć komiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość- imię komiczne ma ładne, szlachetne...ale nie wiem czy do niego pasuje- ciagle się nad tym zastanawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pier.dolicie o tym komiczne
non stop jak jakies napalone suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pier.dolicie o tym komiczne
doprawdy -> jestes doprawdy zalosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :D Całą noc ćwiczyłem - czy mam szansę aby być kiedyś ładny ??? :P I będę sobei robił fotki, zakladał tematy i sie pokazywał z innymi lalusiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie zdecyduj- napalona czy żałosna?:> jeśli jedno i drugie to ranisz moją miłość własną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
Marshall - ty lepiej swoj mozg pocwicz, chociasz i jedno i drugie nie zrobi z Ciebie ani ladnego ani inteligentnego. Zostaje Ci upokarzanie ludzi na kafe jako rekompensata ulomnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ok w takim razie ćwiczyć nie musze ale upokarzać tępaków mi zalecasz ..... przemyślę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks z silowni
Marshall - powiedz to tym lalusiom w twarz ze sa nimi to zobaczysz jak cie pojadom i wtedy niebedziesz jusz kozaczyc w necie i obrazac a tak pozatym to chce bys wiedzial ze net jest bez tajemnic i latwo kogos namierzyc wienc nie podskakuj bo spotka cie cos niemilego i wtedy zobaczymy czy bedziesz dalej kozaczyc frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks z siłowni - umieram ze strachu :D :D :D tylko nie bijcie po oczach bo nie będą takie piękne jak wasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz inteligent z siłowni pisze "wienc" więcej dowodów na jego inteligencję nie potrzebuję hahahah :D :D wienc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks z silowni argumenty masz powalające :D jesli chciales cos osiągnąć, to wlasnie potwierdziles twierdzenia Marshala ;) Ps dopracuj swoje PCT i róbcie tappering do cholery :D jak schodzicie z cyklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
nudze sie w pracy, nie znosze chamstwa i chamow i przemadrzalych, "wszystkowiedzacych" osobnikow, tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu tutaj chyba większość ma kompleksy lub nerwicę :) Zamiast się uśmiechnąć to sie denerwują ludzie, od suk wyzywają :) A suki to takie fajne zwierzatka przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
niestety glupota ludzka mnie wyprowadza z rownowagi, ale masz racje, musze to opanowac bo zwalszcza tutaj "inteligetnych" inaczej nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megabalon
glupota szkodzi pieknosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×