Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

dziewczyny jak sadzicie kupic czy nie?

Polecane posty

przecież lato sie dopiero zaczyna po co ci jesienne buty? sandałki jak najbardziej sie przydadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaassssssiaasd
jaja sobie robisz kobieto ????????????????????? jasne że sandały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaaaaaaaaa
na co komu takie drogie buty... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak w ogóle
to są juz w skepach jesienne buty?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidaawor
są jesiennie :) a no właśnie też mi sie wydaje, że to po 2 dniach używania nie będzie widać że one były kupione za 700zł czy za 80zł:/ to chyba fobia drogich rzeczy:/ sama ją mam ale jej nie ulegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://bi.gazeta.pl/im/7/5156/z5156037X.jpg p;anowalam kupic te sandałki zolte tylko ze w kolorze czarno brazowym i nie wiem czy w nie inwestowac poprostu czy nie bo tak czy siak wiem ze pozniej bedze musiala kupic buty bardziej zakryte na obcasie zeby nadawaly sie na jesien dlatego sie pytalam czy warto jeszcze kupowac sandalki p.s ja tez mam fobie drogicch rzeczy:) chociaz to milionerki mi daleko:) nie znosze tanich perfum:) buty zwlaczaaa kozaki tez musza byc cale ze skorrki i ladnie skrojone co wiaze sie z cena:o i moja mania przesladowcza czyli drogie dzinsy gdyby nie przeceny to chyba dawno poszlabym z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidaawor
bardzo mi się te żółte podobają :)) czerwone na górze jeszcze by uszły :)) masz rację tanie perfumy to żenada:/ jeansów nie noszę wolę mini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherine*
o boże, ile bym dała żeby móc takie buty sobie kupić. nie zastanawiaj się i kupuj! prześliczne! i własnie te zolte fajniejsze, niz brazowo- czarne, takie zwykle. na lato zolte fajniejsze. mi zostaja tylko te czerwone na gorze.. :( mam 177 cm i na obcasach bylabym wyzsza od 3/4 facetow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidaawor
to chyba super jakbyś była w nich wyższa od facetów, nie? mnie też nie stać tyle na buty, ale pomarzyć fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlajna
sandałki zdecydowanie-teraz są juz nawet przecenione a przydadzą się na caly k\lipiec, sierpień, a możę i wrzesień. Zresztą butów nigdy za wiele...teraz fajnie wyglądają też letnie cienkie kozaczki ale śmiac mi sie chce okropnie na widok dziewczyn latających np.w sierpniu w zimowych oficerkach(oczywiście z bluzką na krótki rękaw, bo tak gorąco)-pełen szpan hehe sierpien a one juz o sezon do przodu trendseterki od siedmiu boleści, wyglądają jakby miały tylko 2 pary butów na cały rok0kozaki i japonki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidaawor
wiem :D każda koleżanka mi to mówi :D jak widzę różowy to głupieję :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×