Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ineska Pineska

pakernia,koksiarze,karki ... = niskie iQ?,puste wnętrze?

Polecane posty

Gość Ineska Pineska

Co sądzicie o facetach dbających o swoją rzeźbę ,hmmm ... przesadnie? 50 w bicepsie,wyrzezbione cialo,czasem lysa głowa...czy to o czymś świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrula
sadze dokladnie tak jak w temacie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrula
pineska a co umawiasz sie z takim typem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ineska Pineska
kiedys sie umawialam ale jego kupa niewyobrażalnie śmierdziała, najbardziej po metanabolu. Okazało się, że od przedawkowania zgniła mu wątroba i połowa jelit była do wyrzucenia. Teraz pytam was o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"50 w bicepsie,wyrzezbione cialo,czasem lysa głowa..." a ilu znasz panow o takich wymiarach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pociagają mnie mężczyźni napompowani jakims sztucznym syfem, po pierwsze- to kiepski materiał genetyczny- bałabym się z takim zajść w ciaze, po drugie- chore serce, po trzecie goście po sesji są agresywni. Lubię męzczyzn silnych, dbających o swoje ciało, pociągają mnie silne dlonie i przeszywające na wskroś spojrzenie, nieważne ile ma w łapie, czy w klacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety na ogół tak
to jak spieczone na solarium tlenione blondynki z diamencikami na tipsach - też nie kojarzą się z wybitną inteligencją i bogatą emocjonalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dertezerter
Na tym swiecie niezly cyrk jest (wszystko mozna wylapac i przyjrzec sie). Czysta komedia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu
A ja uwielbiam się przytulić do takiego dużego faceta . Rzecz jasna, nie patrzę tylko na wygląd , sama sylwetka nie robi roboty - musi mieć coś w głowie , to przede wszystkim . Jeśli nie ma sylwetki jak atleta to w niczym nie przeszkadza , w końcu nie wygląd jest najważniejszy . A tak w ramach urozmaicenia .. kilka lat temu jeszcze na serwisie fotka pe el przeglądałam profile ludzi i natrafiłam na jakiegoś typowego koksa któremu te wszystkie syfy wyżarły rozum , co można było wywnioskowac z jego zdjęć i opisów. Nie powstrzymałam się , i zostawiłam mu komentarz z pytaniem " Na co Ci głowa ? " , na co ów koks odpisał " Jem niom " :-D Padłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×