Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agna25

Jak wypisać zaproszenia ślubne dla rodziców?

Polecane posty

Gość Agna25

Witam, wiecie może jak powiinam wypisać zaproszenia dla naszych rodziców?Mamy zaszczyt zaprosić Sz. P. „Imię i nazwisko „ rodziców czy Sz.P. Rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypisujemy osobnych zaproszeń dla rodziców, oni sa gospodarzami tej imprezy podobnie jak i my. "Zapraszają JM i MB wraz z rodzicami" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robiliśmy podobnie jak Sunflowerka :). Dostali zaproszenie jak wszyscy goście, było im bardzo miło :). No i została pamiątka dla nich. Też nie było podpisów, wraz z rodzicami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agna25
my nie mamy zaproszeń sformułowanych, że zapraszamy w imieniu rodziców i własnym, także to kwestia wyobru formy zaproszenia. Pytam, bo Sz.P "imiona rodziców" brzmi trochę śmiesznie-oficjalnie. Też uważam, że będą mieli pamiątkę- to, że rodzice są pewnymi uczestnikami na weselu , to nie znaczy, że nie mają dostać zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rodziców większym wyróżnieniem i wzruszeniem i pamiątką byłby napis... zapraszają Narzeczeni wraz z Rodzicami (kolejnośc dowolna) niż kawałek papieru jakim jest zaproszenie. Pamiątki zbiera się w sercach a nie w pudełkach. Takie jest moje zdanie, ale każdy ma prawo do swoich przekonań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wypisalam
normalnie jak wszystki inne SzP i imiona z nazwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony groszek, ale są też sytuacje życiowe w których nie zapraszają rodzice tylko sami narzeczeni. I w takiej sytuacji zaprasza się rodziców, takie jest moje zdanie. :). I u mnie też było imionami i nazwiskiem :). A i to nie jest kwestia papierka i tego co tam jest napisane, tylko to że są oni najważniejszymi gośćmi w tym dniu i chcąc pokazać im szacunek zaprasza się ich najbardziej mile i honorowo jak się potrafi :). I to mają pamiętać, że nie zostali pominięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
My wyisaliśmy: zapraszamy Sz.P. :mamę Dorotę i tatę Dawida, nigdzie nie wstawialiśmy nazwisk. Do siostry np. Sz.P Adę i Marcina a na ślub zapraszają............(wpisaliśmy tylko nasze imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanych, szanownych, drogich , najlepszych Rodziców Kasię i Jurka :) Mamę Kasię, Tatę Jurka Nazwisk bym nie pisała, to chyba zbyt oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie tak jak i dla wszystkich. Kto jak kto ale rodzice chyba nie strzelą focha o źle wypisane zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rodzice płacą za ślub, to są gospodarzami na weselu i pisze się, że zapraszają Narzeczeni z Rodzicami. A jeśli płacą młodzi, to pisze się, że zapraszają Narzeczeni :P A na zaproszeniach dla rodziców można napisać np."Zapraszamy Kochanych Rodziców Annę i Jana Kowalskich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkon

Wydaje mi się, że rodzice wiedzą, że mają przyjść na ślub 😉 No chyba, że zbierają zaproszenia i będzie to dla nich pamiątka. Jeśli chodzi o formę tych zaproszeń, to polecam po prostu Empik Foto i zrobienie ich ze zdjęciem - efekt pod względem wizualnym powinien być super. Niektórzy dają proste zaproszenia, bo to przecież leci do kosza, ale żeby ktoś je zarzymał, to musi mieć przecież jakiś ku temu argument. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×