Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia niezdecydowanaaa

Doradźcie! Klapki żółte CZY ciemny róż?

Polecane posty

Gość natalia niezdecydowanaaa

Jak w temacie. Chcę sobie kupić klapki. W sklepie są 3 kolory do wyboru. żółty - taki słoneczny zielony - taki trawiasty ciemny róż -"biskupi" chcę sobie kupić jedne z nich, ale nie wiem które zielone buty odkryte już mam i torebkę też żółtych nie mam żadnych, torebki też nie a i ubrań też w tym kolorze bardzo mało różowe klapki i torebkę mam ale pastelowe, za to ubrań w "biskupim" kolorze mam kilka oczywiście jakby sobie kupiła żółte czy różowe to bym torebkę dokupiła "do kompletu" bo lubię mieć dopasowane:) co byście wybrały na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wybrałabym żółte ;)) róż, nawet ciemny, mnie nie przekonuje. jednak z drugiej strony na ulicach co druga dziewczyna/kobieta ma coś w kolorze albo żółtym, albo zielonym, albo tym i tym, co mnie strasznie denerwuje, bo aż odechciewa mi się nosić cokolwiek w tych kolorach. więc jeśli chcesz odbiec trochę to zainwestuj w ten 'biskupi' kolor :) w odpowiednim zestawieniu może ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia niezdecydowanaaa
Tak właśnie wybrałam -różowe dziękuję bardzo za odpowiedź :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś foto klapeczek zamieścisz ? ;) bo szczerze ciekawa jestem, jak wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia niezdecydowanaaa
Jutro. Bo dzisiaj wyjeżdżam. Foto nie ale zeksanuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam krótkie włosy
różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×