Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglistka xxxx

Nie mogę zaleźć ofert dla nauczycieli

Polecane posty

Gość anglistka xxxx

Ciężko znaleźć mi oferty pracy (w szkołach państwowych) dla anglistów. Chodzi mi zwłaszcza o moje miasto -Gdynię. Czy mam po prostu słać CV do szkół? ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
nie chcę być złym prorokiem, ale... możesz składać swoje cv do usranej smierci ale na nic nie licz ofert pracy dla nauczycieli NIE MA NIGDZIE jeśli jest wony wakat, wiedza o tym koleżanki koleżanek i informują o tym koleżankę :-) sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słać oczywiście
wchodzisz na stronę kuratorium i tam są adresy i maile do szkół. I lecisz hurtem :). Anglistów brakuje w szkołach, od września na pewno coś załapiesz jak porozsyłasz oferty do końca czerwca. Powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
każda szkoła ma obowiązek wystawienia informacji o wolnym wakacie każda jednostka publiczna ma taki obowiązek nie ma się jednak co łudzić - jest więcej nauczycieli niż etatów ja Ci proponuje szkoły prywatne i szkoły językowe tam przynajmniej ktos Twoje cv weźnie do ręki i przeczyta,a nie od razu włoży do segregatora (nie wiem jak jest w pomorskim - mówię o sytuacji w małopolskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka xxxx
ja pracuję w językowej,ale na własnej działalności i od listopada przejdę już na normalny ZUS,więc chcę poszukać czegoś w państwowej,a w językowej dorabiać.Teraz pracowałam w gim,ale tylko na zastępstwie.Babka z macierzyńskiego wraca i zostałam bez pracy.Chyba masz trochę racji.Ja też o wolnym wakacie dowiedziałam się od koleżanki koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słać oczywiście
owszem, ma. I wrzuca wakat do urzędu pracy i tym sposobem się z tego obowiązku wywiązuje. Albo umieszcza na jakiejś stronie internetowej o istnieniu której nie masz pojęcia :O mail/list + telefon do dyrektora szkoły i będziesz miala tę pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreuza
wysylasz , ile mozesz CV do szkol, po jakims czasie zaczynaja oddzwaniac. z angielskim nie bedziesz miala problemu, ja jestem germanistka i polonistka, na 134 wyslane cV dostalam 3 oferty pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×